با ما همراه باشید

سیاست

حضور پرشور و حماسی در انتخابات ریاست جمهوری قدرت آفرین است

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / استاندار مازندران گفت: علاوه بر شرکت خود در انتخابات بلکه باید افراد را برای شرکت در انتخابات دعوت کنیم تا یک انتخابات پرشور را شاهد باشیم زیرا شرکت و حضور پرشور در انتخابات قدرت آفرین است.

 

یوسف نوری با اشاره به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مهمترین و بزرگترین رویداد سیاسی پیش روی کشور انتخابات ریاست جمهوری است که هم اکنون در مرحله تبلیغات کاندیداها قرار داریم.

وی افزود: شرکت در انتخابات به عنوان یک فریضه است، نه تنها ما وظیفه داریم در انتخابات پیش رو شرکت کنیم بلکه باید همه افراد را دعوت به شرکت در این رویداد مهم کنیم.

استاندار مازندران تصریح کرد: باید حتما افراد را برای شرکت در انتخابات دعوت کنیم تا یک انتخابات پرشور را شاهد باشیم البته شرکت و حضور پرشور در انتخابات قدرت آفرین است و بسیاری در مسائل ملی، بین المللی و مجامع جهانی نقش دارد.

نوری با اعلام اینکه حضور مازندرانی ها همیشه در هر دوره از انتخابات از میانگین کشوری بالاتر بوده است، خاطرنشان کرد: این مهم نشان می دهد که برای تحکیم پایه های نظام مردم این استان شهیدپرور همیشه در صحنه هستند، مازندران استان شاخصی است که در روزهای جنگ تحمیلی لشکر ویژه ۲۵ کربلا در کشور حماسه می آفرید و مدافعان حرم، مدافعان سلامت و امنیت زیادی در این استان از جان، مال و همه هستی خود گذشتند.

وی با اشاره به اینکه مردم مازندران آگاه، بصیر و همیشه در صحنه های انقلاب اسلامی هستند، گفت: باید در انتخابات با قدم ها و گام های شان حضور مؤثر داشته باشیم و با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح شاهد انتخابات پر رونق باشیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.