با ما همراه باشید

فرهنگی و مذهبی

خانوادگی آمدند؛ از دیار هزارسنگر پای کار انقلاب…

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / خانوادگی باشکوهِ چهار نفره آمدند، با سربند “ما ملت امام حسینیم” برای ایران؛ برای اقتدار پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و اعتلای این مرز و بوم…

پرشور و جهادی آمدند، پای کار انقلاب انقلابی وارد شدند و خود را مکلف می دانند تا با دستان خودشان سرنوشت و تکلیف کشور را رقم بزنند.

شناسنامه و کارت ملی به دست، با نیت قربتا الی الله…

دیدم چشمان اشک باری را که در فراغ شهید جمهور آیت الله رئیسی عزیز پا به میدان گذاشتند و گام های مستحکم برداشتند تا فردی را انتخاب کنند که راهرو و ادامه دهنده مسیر خدمت، پیشرفت و ترقی ایران اسلامی باشد.

با ورود به شعب أخذ رأی به نثار روح شهید رئیسی سیزدهمین رئیس جمهور ایران اسلامی و همه شهدای خدمت با ذکر صلوات فاتحه نثار کردند.

در روستای هشتل بخش دابودشت آمل خانواده ای چهار نفره وارد میدان شدند و خانوادگی دست به مشارکت زدند.

علی حیدری به همراه همسر و دو دخترش برای ایران در صف رأی گیری ایستادند، علاوه بر دخترش سوگند که رأی دومی بود نسیم 9 ساله را هم همراه خود آورد، با پیشانی بند “ما ملت امام حسینیم” تا در بدو رشد و شکوفایی به او درس مشارکت، انتخاب اصلح و پای کار انقلاب بودن بیاموزد.

سوگند حیدری دختر 18 ساله این خانواده از دومین تجربه حضور پای صندوق های رأی گفت: آمدم تا در سرنوشت کشورم تأثیر مستقیم داشته باشم و فردی را انتخاب کنم که راهرو شهید آیت الله رئیسی و همه شهدای خدمت و دفاع مقدس باشد.

این دختر مسؤولیت پذیر با اشاره به اینکه از صبح امروز برای شرکت دوباره در انتخابات ذوق و شوق داشتم، ادامه داد: می خواهم در کشورم نقش آفرین باشم و با این حرکت که در نظرم مهم است بتوانم ذره ای از مجاهدت ها، رشادت، تلاش و دلیرمردی سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای خدمت را قدردان باشم.

آفرین؛ درود؛ هزاران بدرود به این بصیرت، آگاهی و هوشیاری نسل جوان و نوجوان ایران غزیز.

آفرین؛ به فرزندان غیوری که با دیدگاه وسیع و ژرف خود آینده کشورمان را به دست می گیرند.

آفرین و هزاران آفرین… .

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.