با ما همراه باشید

تجارت

رفع موانع و تسهیل در صادرات آب معدنی البرز پلور- میوا مازندران

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / استاندار مازندران گفت: باید موانع صادرات در تولیدات و کارخانجات آب معدنی تسهیل شده و با خط تولیدهای متنوع زمینه برای صادرات فراهم شود.
یوسف نوری در حاشیه افتتاح بزرگترین خط تولید آب معدنی کشور شرکت البرز پلور- آب معدنی میوا در منطقه پلور، اظهار کرد: طرح توسعه آب معدنی در منطقه خوش آب و هوای پلور مازندران می تواند زمینه ساز اشتغال، درآمدزایی، ارزآوری و توسعه بیشتر منطقه باشد.
وی با بیان حمایت از بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت روزافزون مناطق شهری و روستایی، افزود: منطقه لاریجان گواراترین آب را دارد و طرح توسعه بزرگترین خط تولید آب معدنی کشور در شرکت البرز پلور- آب معدنی میوا با ۳.۸ میلیون یورو و با میزان اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان به عنوان ارزش ریالی توسعه پیدا کرده است.
استاندار مازندران بیان کرد: با آغاز این طرح بیش از ۲۰۰ اشتغال مستقیم ایجاد شده و در مجموع بیش از ۴ هزار نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند.
وی ارزش کل پروژه تولید آب معدنی شرکت البرز پلور- آب معدنی میوا در منطقه روستایی لاسم را بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان دانست و خاطرنشان کرد: در زمینه توسعه و تولید آب معدنی باید چندین سیاست اجرایی شود زیرا فقط تولید آب معدنی سود زیادی ندارد مگر اینکه بتوانیم صادرات آن را انجام دهیم.
نوری متذکر شد: ما بتوانیم موانع صادرات را در تولیدات و کارخانجات آب معدنی تسهیل کرده و خط تولید را متنوع کنیم.وی با تاکید بر اهمیت ارزش افزوده در تولید محصولات، یادآور شد: بهترین و گواراترین آب در کنار کوه دماوند تولید شده و سرمایه گذار شرکت البرز پلور- آب معدنی میوا می توانند به خوبی در زمینه آب معدنی کار کنند.
استاندار مازندران گفت: با توجه به بیانات رهبر انقلاب در سال جهش تولید با مشارکت مردم قرار داریم و باید بیشتر شاهد تولید و اشتغال بیشتر با کمک مردم باشیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.