با ما همراه باشید

فرهنگی و مذهبی

شهید رئیسی بهترین معیار برای انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری است

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه نشاط اجتماعی در عید غدیر با نشاط سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری گره می خورد، گفت: شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت بهترین معیار برای انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری هستند.

سردار سیاوش مسلمی در بازدید از مهمانی دو کیلومتری جشن بین المللی غدیر در جمع مردم، اظهار کرد: شور علوی آملی ها در عید غدیر بسیار پرشور بوده و بهترین نمونه نشاط اجتماعی است.وی با بیان اینکه مردم دیار علویان و مازندران عاشق و دلداده اهل بیت به ویژه امام علی(ع) و فرزندانش هستند، افزود: جشن عید غدیرخم با بیش از 115 موکب بسیار ساده و همدل برگزار شده و مردم از هر قشر و گروه سنی خودجوش پای کار آمدند و هر کس با عشق به اهل بیت و برای امام علی(ع) هزینه کرده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: بهترین الگو برای برقراری نشاط اجتماعی حضور گسترده مردم در جشن عمومی غدیر است تا همه احاد مردم از آن بهره بگیرند.

مسلمی با بیان اینکه نشاط اجتماعی در عید غدیر با نشاط سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری گره می خورد، بیان کرد: باید کسی برای ریاست جمهوری آینده معرفی شود که رهرو و همگام با شهید جمهور و شهدای راه خدمت باشد.

وی با گرامیداشت چهلمین روز شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی شهید جمهور و دیگر شهدای مسیر خدمت، بیان کرد: شهید رئیسی راه روشنی را در این انتخابات برای همه پایه ریزی کرد و هرکس می خواهد بگوید من در این انتخابات الگو ندارم معتقدم بی انصافی کرده است.

مسلمی با بیان اینکه امروزه برای انتخابات بهترین الگو شهید رئیسی است، گفت: این شهید الگوی بارز مردم داری، ساده زیستی، ولایتمداری و دشمن ستیزی است و به دور از هر تجملات و حاشیه زندگی می کرد و سراسر پر از حسنات بود پس بهترین الگو برای همه مردم است و کسی در انتخابات توسط مردم انتخای شود که مبتنی بر عملکرد و رفتار شهید رئیس جمهورمان باشد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.