با ما همراه باشید

سیاست

لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای مشارکت حداکثری در انتخابات

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / استاندار مازندران با اشاره به لزوم برقراری امنیت و سلامت در انتخابات برای تحقق مشارکت حداکثری، گفت: لازم است از همه ظرفیت ها برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در مازندران بهره گرفته شود.
یوسف نوری در حاشیه سفر به شهرستان آمل با اشاره به دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: امتحان بسیار بزرگی ملت ایران در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دارند و مشارکت حداکثری زمینه ساز روزهای خوب سیاسی و بین المللی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه انتخابات در مازندران با سلامت و امنیت کامل برگزار می شود، افزود: مازندران دیار علویان است، مردم این خطه همیشه در صحنه بوده و در هر برهه از زمان مشارکت مردم مازندران بالاتر از میانگین مشارکت کشوری است.
نوری با بیان اینکه مازندران مردم ولایتمدار، متعهد، شهیدپرور و مهمانواز دارد که از بصیرت‌، آگاهی و شعور بالای سیاسی برخوردارند، تصریح کرد: تعهد انقلابی مردم این دیار زبانزد است همچنین ظرفیت بالایی در مازندران مبنی بر انتخابات وجود دارد و ظرفیت بیشتری در مرحله دوم مشارکت بیشتر و بالاتر خواهند شد.
استاندار مازندران با بیان اینکه عهده دار سلامت انتخابات هستیم، گفت: حتما حفاظت، حراست و صیانت از آرای مردم و کاندیدا را از مهمترین وظایف خود می دانیم و با تمام توان از آرا مردم حفاظت خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه لازم است همه آحاد مردم برای ترغیب کسانی که واجد شرایط هستند تلاش تا افراد پای صندوق های رای حاضر شده و رای خود را به داخل صندوق ها بیاندازند، یادآور شد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر چهار اصل مهم رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت باید همه به بیانات معظم له جامه عمل بپوشانیم.
نوری با اعلام لزوم مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات از سوی مردم، خاطرنشان کرد: انتظار مردم همه رقابت ها در انتخابات برپایه رفاقت باشد.
وی در توصیه به مردم مبنی بر مشارکت حداکثری، یادآور شد: رسانه ها و خبرگزاری ها همیشه در مسیر اهداف انقلاب گام برداشتند و با برنامه های متنوع فرصت رقابت و مشارکت را فراهم کرده و زمینه آنها را فراهم کردند.
استاکدار مازندران گفت: امنیت و سلامت در برگزاری انتخابات بسیار مهم است و ما وظیفه داریم با برقراری این دو اصل مهم دست به مشارکت حداکثری بزنیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.