با ما همراه باشید

فرهنگی و مذهبی

مردم سالاری دینی و اقتدار نظام در انتخابات رقم می خورد

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / امام جمعه آمل گفت: انتخابات نشانه مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی و باعث اقتدار نظام است.

حجت الاسلام ابراهیم یعقوبیان در آستانه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمل، اظهار کرد: انتخابات مهمترین رویداد ساسی و سرنوشت ساز در بین کشورهای دنیا است و در جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه برخوردار است.

وی افزود: مردم در انتخابات سرنوشت خودشان را با دستان خود رقم می زنند و حضور پرشور و جهادی در این رویداد مهم می تواند باعث افزایش قدرتمندی و اقتدار نظام شود.

امام جمعه آمل با بیان اینکه مردم بسیار خوب می دانند که انتخابات نشانه مردم سالاری دینی و مایه اقتدار و قدرت کشورمان است، تصریح کرد: دشمنان اسلام و این مرز و بوم چشم دوختند تا انتخابات کم شور برگزار شود و در این مسیر تمام توان خود را به کار گرفتند یا اگر می توانستند انتخابات کشورمان را بدون حضور مردم اصلا برگزار نشود.

یعقوبیان گفت: ولی مردم کشورمان همیشه پای نظام اسلامی، دین اسلام و مملکت خود هستند و امیدواریم درصد بالایی در انتخابات شرکت کنند تا در کنار مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دست به یک رویداد مهم و تاریخ ساز بزنند.

وی بیان کرد: از همه هموطنان انقلابی کشورمان دعوت می کنم تا با حضور پرشور در انتخابات همانند همیشه تیر زهرآلود بر پیکر استکبار جهانی، بدخواهان نظام و دشمنان کشورمان باشند.

که خداوند ما را به اصلح دعوت کرده است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.