با ما همراه باشید

سیاست

مشارکت ۵۲.۱۹ درصدی مازندران در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری

منتشر شده

در

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه مجموع آرای مأخوذه مازندران یک میلیون و ۲۹۷ هزار و ۶۳۴ رأی بوده است، گفت: مازندران در این دوره از انتخابات میزان مشارکت بالاتر از میانگین کشوری داشته و ۵۲.۱۹ درصد مردم این استان در مرحله دوم انتخابات شرکت کردند.
قاسم عزیززاده گرجی در مورد نتیجه نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان مازندران همانند مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری در مرحله دوم ۲ میلیون ۴۸۸ هزار و ۸۷۸ واجد شرایط برای رأی دادن داشته است.
وی با بیان اینکه مجموع آرای مأخوذه مازندران یک میلیون و ۲۹۷ هزار و ۶۳۴ رأی بوده است، افزود: مازندران در این دوره از انتخابات میزان مشارکت بالاتر از میانگین کشوری را از آن خود کرده و ۵۲.۱۹ درصد مردم این استان در مرحله دوم انتخابات شرکت کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ضمن تبریک به منتخب مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: از مجموع آرای مأخوذه مسعود پزشکیان با ۶۶۷ هزار و 324 رأی توانست با کسب ۵۱.۴۳ درصد آرا رتبه نخست را از آن خود کند همچنین سعید جلیلی با ۶۰۱ هزار و ۱۸۵ رأی در مجموع ۴۶.۳۳ درصد آرا را از آن خود کرد.
عزیزاده گرجی بیان کرد: باید برای حضور آگاهانه، پرشور و غرورانگیز مردم ولایتمدار مازندران قدردانی و تشکر کرد که با احساس مسؤولیت و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی گام بسیار مهم و مؤثری برای شکوه، عظمت و اقتدار ایران اسلامی برداشتند.
وی گفت: از تلاش و کوشش همه عوامل اجرایی، نظارتی، نیروی انتظامی، نظامی، امنیتی، خبرنگاران و اصحاب رسانه، سازمان ها و ادارات و همه افرادی که در برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات یاری رسان بودند، سپاسگزاری می شود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.