با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

نقره داغ شدن فوتبال ساحلی نوشهر با اعلام رأی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درپی حواشی به وجود آمده در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی در دیدار موج‌سواران ساحل نوشهر وشهرداری سمنان، نماینده مازندران را نقره داغ کرد.

منتشر شده

در

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در دستور موقت برای تیم موج سواران نوشهر در بازی روز21 مرداد این تیم با شهرداری سمنان که در شهر نوشهر برگزار شد، کادرفنی ومدیریتی وتماشاگران این تیم را نیز بی نصیب نگذاشت.

براساس آرای این کمیته، تخلفاتی از سوی محمد غریب مدیرعامل، محمود غریب سرپرست، سهند اسماعیلی سرمربی و تماشاگران تیم منتسب به تیم موج سواران نوشهر منعکس شده و از آنجا که تخلفات حادث شده مسبوق به سابقه بوده است.

براساس گزارش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، همچنین با توجه به نوع آن که عبارت از فحاشی، اهانت، تهدید، ضرب و جرح داوران، پرتاب بطری شن توسط تماشاگران می باشد، در خور صدور قرار دستور موقت می باشد .

این کمیته، به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی، تا اطلاع ثانوی محمود غریب، محمد غریب و سهند اسماعیلی از همراهی تیم موج سواران نوشهر محروم شدند. همچنین مسابقات خانگی تیم موج سواران نوشهر تا صدور رای مقتضی بدون حضور تماشاگران و بیرون از استان  مازندران برگزار می شود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچین از"محمود غریب، محمد غریب و سهند اسماعیلی، منتاجی" از عوامل حراست، رییس اداره تربیت بدنی استان جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات معنونه روز یکشنبه ۱۰ شهریورماه باید در کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

بازی تیم موج سواران نوشهر برابر تیم شهرداری سمنان درچارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور دوشنبه شب 21 مردادماه با حمایت تماشاگران نوشهری در ورزشگاه پهلوان پیمان حسینی این شهربرگزار شد ودرحالی که ۵ ثانیه تا پایان مسابقه، نتیجه3بریک به سود تیم نوشهر درجریان بود، با تصمیم داور متوقف ونیمه تمام ماند.

توقف این بازی در شرایطی رقم خورد که، داورمسابقه، عدم وجود امنیت و فحاشی تماشاگران را عامل این توقف وتعطیلی بازی اعلام کرد بود. تا پایان هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور تیم موج سواران ساحل نوشهر با انجام 16 مسابقه وکسب 30 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی این مسابقات قراردارد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.