با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کندوان و هراز برفی و لغزنده/ تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: کندوان و هراز برفی و لغزنده بوده و تردد خودروها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

منتشر شده

در

علیرضا قدمی، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در محورهای کندوان و هراز هستیم.

وی با اشاره به اینکه بارش برف محورهای کندوان و هراز را لغزنده کرد، افزود: تردد خودروهای فاقد زنجیرچرخ در این محورها امکان‌پذیر نیست.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: همچنین مد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

این مسؤول با هشدار اینکه احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر مازندران دور از انتظار نیست، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد رانندگان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کرده و درصورت عدم ضرورت از سفرهای غیرضروری به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان پرهیز کنند.

قدمی بیان کرد: موضوع دیگر با توجه به حضور مأموران پلیس راه در قالب طرح زمستانی ضرورت دارد خودروها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز شوند.

وی با اعلام اینکه رانندگان در صورت ضرورت سفر حتما وضعیت راه‌ها را استعلام بگیرند، افزود: شماره‌ تلفن‌های 21824420 و 21824434 مرکز کنترل پلیس در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: انسداد شبانه محور کندوان نیز در حال اجرا است و این محدودیت از ساعت 21:30 تا پنج بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه به‌جز ایام تعطیل در دستور کار قرار دارد.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه طبق قانون  اگر خلافی خودروها بیش از یک میلیون تومان شود تا زمان پرداخت خودروها توقیف خواهد شد، هشدار داد: توصیه  پلیس  به رانندگان این است از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کرده و در صورت تخلف حتما نسبت به پرداخت جرایم اقدام کنند در غیر این صورت خودروها توقیف خواهد شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.