با ما همراه باشید

سیاست

اهمیت مشارکت و حضور پای صندوق های رأی از زبان دکتر واعظ جوادی

منتشر شده

در

آمل نیوز – قربانعلی مسافر / یک استاد دانشگاه گفت: دولت سیزدهم نمونه بارز کار، تلاش و عملکرد بوده است و شهید رئیسی و شهدای راه خدمت هم در این مسیر مزد خود را با شهادت گرفتند.
فاطمه واعظ جوادی شامگاه چهارشنبه در میزگرد انتخاباتی و همایش بزرگ انتخاب اصلح در کانون فرهنگی آل طاها، اظهار کرد: دولت سیزدهم نمونه بارز کار، تلاش و عملکرد بوده است و شهید رئیسی و شهدای راه خدمت هم در این مسیر مزد خود را با شهادت گرفتند.
وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی یک کاندیدا میزان برنامه برای کشور است، افزود: در مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری دیدیم که برخی کاندیدا واقعا برای کشور برنامه داشتند و در مورد هر مسئله برنامه خود را مشخص و واضح می گفتند ولی برخی هیچ برنامه نداشته و کامل دست به حاشیه می زدند.
معاون اسبق رئیس جمهور با اشاره به اینکه باید رئیس جمهور نظارت دقیق بر بخش های مختلف کشور داشته باشد و ساز و کار نظارت کامل بر مسائل را بداند، تصریح کرد: بسیاری افراد در همان روزهای کودکی نشان می دهند که شخصیت مدیریتی دارند، حرف های شان رفتار، قابلیت و ظرفیت مدیریت را دارد که این ویژگی های فردی است ولی بسیاری ویژگی ها همانند خصلت های شهید رئیسی همانند صبوری، حلم، بردباری و دوری از حواشی از خصوصیات بارز است.

رئیس اسبق سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه مهم در انتخابات مشارکت مردم و حضور پای صندوق ها است، بیان کرد: در انقلاب اسلامی معیار و ملاک مهمی داریم، باید ببنیم دشمن علیه مان چه می گوید، از چه کسی طرفداری می کند و چه کسی را دشمن می داند پس آن فرد که دشمن نسبت به او عناد دارد در حال کار و خدمت برای کشورمان است.

واعظ جوادی گفت: برای ریاست جمهوری ویژگی های بسیار زیادی مطرح است ولی باید بردی انتخاب شود که که دیپلماسی بسیار خوب در میادین داخلی و بین المللی داشته باشد، دیپلماسی را بفهمد، زبان و ادبیات جهان را بفهمد و تمام ریزه کاری ها سیاسی را بداند و از دیپلماسی اقتصادی داخل و خارج کامل آگاه باشد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.