با ما همراه باشید

ورزشی

آغاز دوره مربیگری سطح یک بین‌المللی والیبال در مازندران

منتشر شده

در

دوره مربیگری سطح یک بین‌المللی والیبال کشور از ظهر امروز به میزبانی استان مازندران در شهرستان آمل کار خود را برای پنج روز آغاز کرد.

آمل نیوز- قربانعلی مسافر/ دوره مربیگری سطح یک بین‌المللی والیبال کشور به میزبانی استان مازندران در شهرستان آمل آغاز شد.

رئیس هیأت والیبال شهرستان آمل اظهار کرد: این دوره بین‌المللی پنج روزه با حضور چنگیز آکار چشمه از چهره‌های برجسته و مربی توانمند والیبال ترکیه، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران و جواد مهرگان رئیس کمیته رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال و مدرس والیبال برگزار می‌شود.

امید شعبان‌پور افزود: 51 نفر از مربیان والیبال، ملی‌پوشان و افراد شاخص رشته والیبال از استان‌های مختلف کشور در این دوره آموزشی حضور دارند و جدیدترین دستاوردهای آموزش والیبال FIVB برای علاقمندان ارائه می‌شود.

وی با اعلام اینکه آمل از شهرهای شاخص والیبال در رده‌های مختلف سنی، تیم ملی، باشگاهی و مربیگری کشور است، تصریح کرد: هم‌اکنون نزدیک به یک هزار والیبالیست سازمان‌یافته توسط مربیان توانمند و مجرب آملی در حال آموزش فنون مختلف این رشته ورزشی هستند همچنین فعالیت تیم والیبال لبنیات هراز یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ برتر که پس از 10 هفته بازی‌های این رقابت‌ها با 10 پیروزی و بدون شکست یه‌تاز جدول مسابقات است، برعلاقمندی خانواده‌ها و فرزندان‌شان برای کسب مهارت‌های والیبال افزوده است.

 

ایجاد بانک اطلاعاتی والیبالی در آمل

شعبان‌پور با اشاره به اینکه هدف‌ اصلی‌مان در هیأت والیبال پرورش و آموزش رده‌های پایه و نسل جوان و نوجوان است، یادآور شد: برگزاری دوره مربیگری سطح یک بین‌المللی والیبال با حضور برترین‌های کشور به میزبانی آمل از اتفاقات مهم است و امیدواریم بتوانیم همه اهداف مهم و کلیدی آموزش در این دوره آموزشی محقق شود.

رئیس هیأت والیبال آمل با بیان اینکه در حال سازماندهی و جمع‌آوری بانک اطلاعاتی والیبال پیشکسوتان، مربیان و والیبالیست‌های آملی هستیم، گفت: آمل در تمام سطوح مربیگری با تربیت مربیان کارآمد در کشور زبانزد است.

شعبان‌پور گفت: یکی از مشکلات هیأت والیبال آمل در زمینه ورزش پایه حامی مالی و اسپانسر است و امید داریم با جذب حامیان مالی خوب در رده‌های پایه بتوانیم بیشتر از گذشته موفق بوده و باعث رشد، گسترش و پشتوانه‌سازی ورزش والیبال در این شهرستان والیبالی شویم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.