با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

ادامه واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در مازندران

رئیس مرکز بهداشت ساری گفت: مرحله نخست واکسیناسیون کرونا در کشور برای نیرو‌های بهداشتی و درمانی تمام شد و مرحله دوم برای افراد بالای ۸۰ سال در حال انجام است.

منتشر شده

در

به گزارش آمل نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، عقیل برزگر رئیس مرکز بهداشت ساری با بیان اینکه مرحله نخست واکسیناسیون کرونا در کشور برای نیرو‌های بهداشتی و درمانی تمام شد و مرحله دوم برای افراد بالای ۸۰ سال در حال انجام است، اظهار کرد: امیدواریم تا پایان این هفته واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال را تمام کنیم و پس از آن واکسیناسیون افراد ۷۵ تا ۸۰ سال و بعد از آن افراد ۶۵ تا ۷۰ سال انجام شود.

وی گفت: مراکز جامع سلامت با پایگاه‌های پزشک خانواده در ارتباط هستند و زمان و مکان واکسیناسیون از طریق مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی به سالمندان اطلاع رسانی می‌شود و پس از مشخص شدن زمان واکسیناسیون، آنها می‌توانند به صورت حضوری مراجعه کنند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری با بیان اینکه منعی برای تزریق واکسن کرونا به افرادی که در سه ماه گذشته به کرونا مبتلا شدند وجود ندارد، افزود: واکسیناسیون کرونا در افرادی که بیماری خاص و صعب‌العلاج دارند هم اکنون در حال انجام است و برای آن‌ها هم منعی وجود ندارد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.