با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

استکبار، ضعف اسلام و عدم اتحاد محور مقاومت را می‌خواهد

کارشناس یمنی جبهه مقاومت با اشاره به اینکه سازش و ذلت مقابل زورگویان را نمی‌پذیریم، گفت: استکبار جهانی و زورگویان ضعف اسلام و امت اسلامی را می‌خواهند، آنها نمی‌خواهند محور مقاومت متحد باشد.

منتشر شده

در

سیدسلیم‌ المنتصر کارشناس یمنی جبهه مقاومت سه‌شنبه شب در همایش بین‌المللی چهلمین سالگرد حماسه اسلامی مردم آمل در ششم بهمن سال ۱۳۶۰ که با حضور فرمانده‌هان ارشد جبهه مقاومت، مسؤولان کشوری، خانواده شهدا و آحاد مردم در مصلای میربزرگ برگزار شد، اظهار کرد: مقاومت همه کشورهای جهان اسلام برگرفته از فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) است.

وی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه باعث دلگرمی ما بوده و هست و این کشور، انقلاب خود و جنگ تحمیلی را با استفاده از الگوی عاشورا و مبارزه امام حسین(ع) به عنوان جبهه حق علیه باطل سرانجام رساند.

کارشناس یمنی جبهه مقاومت با اشاره به اینکه در کشورهای یمن و عراق که در آن مردم مظلوم و بی‌گناه فراوان به دست مزدوران و زورگویان جان دادند، تصریح کرد: مرگ بر آمریکا و مرگ اسرایبل نه تنها شعار اصلی کشور ایران اسلامی بلکه شعار ما هست و یکی از دلایل مبارزه زورگویان با ملت ما همین است.

وی با اشاره به اینکه ما در مسیر و راه خدا، اهل بیت، معصومان و امام حسین(ع) حرکت داریم، بیان کرد: همان طور که اهل بیت مقابل ظالمان سر تسلیم فرود نمی‌آوردند، ذلت نمی‌پذیرفتند و سازش قبول نمی‌کردند ما نیز مقابل زورگویان دفاع می‌کنیم و سازش نداریم.

المنتصر با اعلام اینکه بیش از صدها هزار نفر از مردم یمن از گذشته تاکنون توسط استکبار و زورگویان کشته شدند، خاطرنشان کرد: بزرگترین جنگ‌ها در کشور یمن رقم خورد چون مردم یمن در مقابل دشمنان خدا تسلیم نشدند و استکبارگران و زورگویان از مقاومت یمن ناراحت هستند.

وی با اشاره به اینکه یمن با جمهوری اسلامی ایران از قبل اسلام تاکنون رابطه خوبی داشته است و ملت ایران را ما جزیی از خود می‌دانیم، متذکر شد: حتی مردم یمن در صحرای کربلا نیز نقش‌آفرین بودند و در یاری امام حسین(ع) و اهل بیت آن امام فعالیت داشتند.

کارشناس یمنی جبهه مقاومت، فعال و مبارز سیاسی یمن با اعلام اینکه اهل کشور یمن از حامیان دین اسلام هستند، یادآور شد: استکبار جهانی و زورگویان ضعف اسلام و امت اسلامی را می‌خواهند، آنها نمی‌خواهند محور مقاومت متحد باشد.

وی با اشاره به بیانات خداوند در قرآن و پیروزی حق بر باطل، ادامه داد: باید بدانیم همه محور مقاومت، مبارزان یمن، ایران، عراق و همه کشورها مقابل زورگویان پیروز هستند، دشمنان محور مقاومت ذلت اسلام و نابودی مسلمین را می‌خواهند البته همه می‌دانند که آنها نمی‌خواهند اسلام قدرتمند باشد.

فعال و مبارز سیاسی یمن گفت: مردم یمن عاشقان مردم ایران هستند، ملت یمن دلباخته و عاشق رهبر انقلاب و ولایت فقیه بوده و عاشق سردار دل‌ها و بزرگ مبارزان جبهه مقاومت یعنی سردار حاج قاسم سلیمانی است./ خبر از قربانعلی مسافر

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.