با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

افشاگری یک نماینده از مافیای پیچیده خودروسازی

این نماینده مجلس با اشاره به شکل گرفتن مافیای پیچیده خودرو در کشور همزمان با بی‌کفایتی مسؤولان متولی این بخش افزود: درگیر مدیران بی‌لیاقتی هستیم که صنعت را پر هزینه اداره می‌کنند

منتشر شده

در

ابوالفضل ابوترابی در توضیح طرح مدیریت جامع شهری و روستایی گفت: با توجه به اینکه 90 درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود و با قرار گرفتن در شرایط تحریم، دیگر اداره کشور با این وضعیت امکان‌پذیر نیست، آن‌هم در شرایطی که جمعیت به سمت بازنشستگی می‌روند.

* بدهی 6 هزار میلیاردی خودروسازها

وی همچنین در گفت‌وگویی دیگر با انتقاد از انحصار دو خودروساز داخلی بیان کرد: با وجود حمایت‌های بی‌حساب و کتابی که از دو خودروساز داخلی صورت می‌گیرد، این دو مجموعه بیش از 6 هزار میلیارد تومان بدهکاری دارند. باید خودروساز دیگری به عنوان رقیب جدی به میدان بیاید. 

این نماینده مجلس با اشاره به شکل گرفتن مافیای پیچیده خودرو در کشور همزمان با بی‌کفایتی مسؤولان متولی این بخش افزود: درگیر مدیران بی‌لیاقتی هستیم که صنعت را پر هزینه اداره می‌کنند. رانت و فساد در بخش واردات و تولید بیداد می‌کند و شرکت‌های خودروسازی داخلی کاسه چه کنم دست گرفته‌اند و به دنبال این هستیم که با تزریق پول آن‌ها را سرپا نگه داریم.

 

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.