با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بازداشت یکی از بزرگ‌ترین واردکننده‌های نهاده‌های دامی در مازندران/ برآورد تخلف 130 میلیارد ریالی

رئیس کل دادگستری مازندران از بازداشت یکی از بزرگ‌ترین واردکننده‌های متخلف نهاده‌های دامی در استان خبر داد و گفت: طبق کارشناسی‌های انجام‌گرفته میزان تخلفات مالی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

منتشر شده

در

به گزارش آمل نیوز، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری از بازداشت یکی از بزرگ‌ترین وارد کننده‌های متخلف نهاده‌های دامی در استان خبر داد و اظهار کرد: فردی که با تخصیص ارز دولتی مبادرت به واردات نهاده‌های دامی و فروش آزاد و غیردولتی آن در بازار اقدام می‌کرد به اتهام اخلال در نظام اقتصادی با دستور قضایی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

وی افزود: پس از اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد جرایم سازمان یافته اقتصادی بلافاصله دستورات قضایی لازم صادر و شخص متهم قبل از متواری شدن توسط ضابطان قضایی دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: طبق کارشناسی‌های انجام گرفته میزان تخلفات مالی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با تاکید بر هوشیاری دستگاه قضا و مقابله سریع و قاطع مراجع قضایی با هرگونه دست درازی به بیت‌المال افزود: با تشکیل و راه‌اندازی شعبات ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، دستگاه قضایی با عزمی راسخ با اخلال‌گران چرخه اقتصاد برخورد قاطع قانونی را خواهد داشت و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نیست.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.