با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بازگشت مربی و بازیکن مدال‌آور بسکتبال با ویلچر در رویداد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه گفت: ایران یکی از بهترین تیم های حاضر در این مسابقات بوده است.

منتشر شده

در

مسعود فلاح در حاشیه استقبال ورزش دوستان آملی از مربی وبازیکن تیم ملی بسکتبال باویلچرایران گفت، که تیم ملی متاسفانه شروع بازی ها عملکرد بدی داشت و پس از آن به مرور توانست خود را در مسابقات پیدا کند و بازی های خوبی را نیز درادامه به نمایش گذاشت.

فلاح افزود: هرچند تیم های این دوره که از برترین های جهان نیز دربسکتبال باویلچرمحسوب می شدند، درگروه ایران قرار داشتند و این وضعیت سطح رقابتها را نیز کیفی تر و پیروزی را دشوارتر کرده بود.

وی از عملکرد ضعیف و سوگیری داوری با نفوذ استرالیایی ها درمرحله نیمه نهایی را عامل ناکامی ونرسیدن ایران به دیدار نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا واقیانوسیه دانست وگفت: با نفوذی که رییس کنفدراسیون آسیا واقیانوسیه که استرالیایی بوده وبه نفع کشورخودش داشته، متاسفانه مانع جدی ر رسیدن ایران به دیدار نهایی این مسابقات داشت.

فلاح ادامه داد، تیم ملی ایران درحالی نتیجه بازی مرحله نیمه نهایی این رقابتها را با امتیاز نزدیک ۶۵ بر ۷۷ به تیم استرالیا واگذار کرد که داوری های هدفدار وسوت هایی که برعلیه تیم ما می زد، کاملا رو اعصاب بازیکنان تیم بوده وجالب تراینکه کارشناسان داوری هم از نحوه قضاوت داورمسابقه تعجب کرده بودند.

مربی تیم ملی بسکتبال باویلچرایران همچنین با بیان اینکه، تیم ملی با ترکیبی که دراین دوره به خصوص درپست های مختلف دراختیار داشت، یکی از بهترین تیم های حاضر دراین مسابقات بوده وتوانایی فنی ایران برای همه تیم ها ثابت شده بود ومتاسفانه ازنظرفنی حریف ایران نشده بودند، با اعمال کارهای خیراخلاقی ازجمله ناداوری وداوری های یک طرفه، حق مسلم ایران در صعود به دیدارنهایی وکسب جام قهرمانی را گرفتند.

فلاح ادامه داد، تیم ملی در دیدار رده بندی مسابقات با پیروزی ۶۶ بر۵۵ برابر تیم ژاپن، علاوه برکسب مقام سومی مسابقات، سهمیه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز کسب کرد.

عنوان ارزشمند ترین بازیکن جام به ملی پوش آملی

درهمین حال " حکیم منصوری" بازیکن آملی وکاپیتان تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران درجمع برترین های جام قرار گرفت وعنوان ارزشمند برترین وتاثیرگذار بازیکن بازی های آسیا واقیانوسیه شناخته شد.

حکیم منصوری، کسب این عنوان را نتیجه تلاش گروهی بازیکنان تیم ملی دانست و گفت: خوشحالم که توانستیم در کسب سهمیه تیم ملی تاثیرگذار باشم.

"مسعود فلاح " مربی و"حکیم منصوری" به عنوان ۲ نماینده از شهرستان آمل درتیم ملی بسکتبال باویلچرایران در مسابقات قهرمانی آسیا واقیانوسیه درراستای کسب سهمیه پارالمپیک۲۰۲۰ حضور داشتند.

حکیم منصوری" بازیکن ارزشمند آملی که درچند سال گذشته عضو ثابت تیم ملی بسکتبال باویلچرایران بود، در دوره گذشته بازی های پارالمپیک ریونیز حضور داشت.

مردم ورزش دوست شهرستان آمل از " مسعود فلاح " مربی و" حکیم منصوری" بازیکن آملی که همراه تیم ملی بسکتبال باویلچرایران درمسابقات قهرمانی آسیا واقیانوسیه موفق به کسب مقاوم سومی و همچنین سهمیه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن شدند، عصرچهارشنبه دربازگشت به زادگاهشان به گرمی استقبال کردند.

تیم ملی مردان ایران دراین مسابقات که در کشور تایلند برگزار شد، در دیدار رده بندی با نتیجه ۶۶ بر ۵۵ مقابل تیم ملی ژاپن به پیروزی رسید و نشان برنز این رقابت ها را از آن خود کرد.
ملی‌پوشان ایران پیش از این در دور مقدماتی، مقابل تیم‌های ملی چین، تایلند و کره جنوبی به پیروزی رسیده و نتیجه را به ژاپن و استرالیا واگذار کرده بودند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.