با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بازگشت مرد طلایی تیم ملی ووشو جوانان آسیا به آمل

مردم ورزش دوست شهرستان آمل از " سید سهیل موسوی" ملی پوش آملی تیم ملی ووشو جوانان آسیا دربازگشت به زادگاهش به گرمی استقبال کردند.

منتشر شده

در

آیین استقبال از " سید سهیل موسوی" ملی پوش ووشو جوانان ایران، شامگاه یکشنبه در ورودی شهر آمل وبا حضور اعضای شورای اسلامی شهر، رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان وجمعی از ورزشکاران و خانواده ووشو شهرستان آمل برگزار شد.

"سید سهیل موسوی" ملی پوش وزن ۵۶ کیلوگرم ساندای ووشوجوانان  ایران، در دیدارنهایی این بخش، "چان هانگ ژائو" از چین را با شایستگی در ۲ راند متوالی شکست داد و نشان با ارزش طلای این مسابقات را برای کاروان اعزامی ایران به ارمغان آورد.

ملی پوش آملی ووشو جوانان آسیا افزود: مسابقات امسال در سطح بالایی برگزار شد وبیشترکشورها با آمادگی بالایی دراین مسابقات حضور داشتند.

سید سهیل موسوی افزود: خوشبختانه تمرینات خوب ومستمری در آمل وبا حمایت هیات ووشو شهرستان آمل داشتم و با آمادگی خوبی به مسابقات اعزام شدم وخوشحالم که توانستم با بهترین مدال مسابقات به خانه برگردم.

دهمین دوره رقابت های ووشوی جوانان آسیا با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۲۰ کشور در برونئی برگزار شد. در پایان تیم جوانان ایران در بخش ساندا با کسب ۶ طلا، یک نقره و ۴ برنز به عنوان نایب قهرمانی رسید.

چین با ۸ طلا، ۲ نقره و یک برنز قهرمان شد و ویتنام با ۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز به عنوان سومی دست یافت. در مجموع ۲ بخش ساندا و تالو، ایران با ۷ مدال طلا، ۵ نقره و ۱۱ برنز به عنوان سومی آسیا دست یافت.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.