با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

باند قاچاق سلاح در آمل متلاشی شد

فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند قاچاق سلاح در آمل خبر داد و گفت: ۲۱ قبضه کلت جنگی در عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی آمل و آذربایجان غربی کشف شد.

منتشر شده

در

سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق سلاح و مهمات از همسایگان غربی کشور به داخل استان و شهرستان "آمل"، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان "آمل" متهمان به قاچاق سلاح را که اهل شرق کشور و ساکن استان "گلستان" بوده‌اند و در امر خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز فعالیت داشتند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با هماهنگی قضائی، سه متهم این پرونده در عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی شهرستان "آمل و آذربایجان غربی" دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از کشف ۲۱ قبضه کلت کمری جنگی به همراه ۳۰۰ فشنگ در بازرسی از متهمان خبر داد و افزود: در این عملیات موتورسیکلت هوندا فاقد پلاک متهمان نیز توقیف شد.

وی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده و اعتراف به بزه ارتکابی به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کشف ۸ قبضه سلاح جنگی و ۱۱۹ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در استان از آمادگی صددرصدی پلیس در برخورد با هرگونه ناامنی و قاچاق سلاح و مهمات خبر داد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.