با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بستری ۸۱۲ بیمار کرونایی در مازندران/اُمیکرون همچنان یکه‌تازی می‌کند

در شبانه‌روز گذشته با شناسایی ۱۵۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۸۱۲ نفر رسید که از این تعداد ۲۱۲ نفر بدحال هستند.

منتشر شده

در

ویروس کرونا درحالی در استان مازندران جولان می‌دهد که وارد بیست و پنجمین ماه از شیوع ویروس کرونا شدیم و فوتی‌های کرونایی افزایش یافته و نگرانی‌ها بیشتر شده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۳۱ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۱۵۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۶۱۸ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۷۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۱۹۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار جدید بستری و ۲۸ بیمار هم  ترخیص شدند.

همچنین ۴۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۵۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۸۱۲ نفر رسید که از این تعداد ۲۱۲  نفر بدحال هستند.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به ۱۱ تن رسیده است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.