با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بسته خبری پلیس| از حادثه رانندگی در ساری تا دستگیری ۳ مامورنما در نور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران از وقوع حادثه رانندگی با ۲ کشته و یک مصدوم در کمربندی ساری خبر داد.

منتشر شده

در

نصرالله بیگلری طی گفت‌وگویی  از وقوع حادثه رانندگی با ۲ کشته و یک مصدوم در کمربندی ساری خبر داد و اظهار کرد: ساعت حدود یک و ۲۰ دقیق بامداد امروز، در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کمربندی درونشهری ساری، بلافاصله ماموران گشت کلانتری ۱۳ ساری به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه یک خودروی سواری پراید با سه سرنشین ۱۹ تا ۲۰ ساله حین حین تردد در این محور با یک خودروی کامیون در این مسیر برخورد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران افزود: براثر این حادثه راننده خودروی پراید و دو سرنشین دیگر آن به شدت مجروح و با حضور عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

بیگلری در ادامه با بیان اینکه راننده خودروی پراید و یکی از سرنشینان آن به علت شدت صدمات و جراحت‌های وارده جان باختند، علت وقوع این حادثه را ناشی از عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی پراید عنوان کرد.

وی در پایان به رانندگان، توصیه کرد از هرگونه رفتاری از جمله خوردن و آشامیدن، صحبت با سرنشینان که موجب به هم خوردن تمرکز راننده و عدم توجه به جلو در حین رانندگی می‌شود جدا خوداری کنند.

*دستگیری ۳ مامورنما در نور 

داداش‌تبار فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری سه مامور قلابی و اخاذ حرفه‌ای با توقیف یک خودروی سمند خبر داد و گفت: ماموران نیروی انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر اخاذی سه مامورنما با استفاده از لباس کارکنان نیروی انتظامی و یک خودروی سمند، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، هر سه متهم را در بخش چمستان نور شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه خودرو متهمان رامتوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور با اشاره به دستگیری هر سه مامورقلابی عنوان کرد: ماموران انتظامی شهرستان نور،در بازرسی از خودروی توقیفی سمند سفید رنگ متعلق به متهمان، یک قبضه سلاح کلت قلابی، دو دستبد، مقداری مدارک و کارت شناسایی جعلی متعلق به نیروهای مسلح، مقادیری وجه نقداخاذی شده و سه دست لباس نیروی انتظامی با آرم و علایم و درجه را کشف کردند.

داداش‌تبار افزود: ماموران انتظامی متهمان دستگیر شده را پس از اعتراف و تشکیل پرونده به جرم  اخاذی با سوء استفاده از کارت جعلی و لباس کارکنان نیروهای مسلح به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فرصت‌طلبی افراد معلوم‌الحال و مخلان نظم و امنیت جامعه، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.