با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

تساوی یک بر یک تیم فوتبال دماوند آمل مقابل کاسپین بابل

دربی حساس نمایندگان فوتبال مازندران در هفته دوم مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور با تقسیم امتیازها میان تیم های دماوند آمل وکاسپین بابل برنده نداشت.

منتشر شده

در

درچارچوب هفته دوم این رقابتها، تیم دماوند آمل درنخستین دیدار خانگی این فصل خود در ورزشگاه کارگران این شهر میزبان تیم کاسپین بابل دیگر نماینده مازندران درلیگ دسته سوم بود که تلاش دو تیم در ۹۰ دقیقه وقت قانونی مسابقه با نتیجه یک بریک به پایان رسید.

بازیکنان تیم فوتبال دماوند آمل که بازی هفته نخست را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، درنخستین بازی خانگی انگیزه های زیادی برای کسب دومین پیروزی متوالی با حمایت اندک تماشاگران خود داشتند.

بازیکنان این تیم درهمان دقایق نخست بازی با حفظ توپ وطراحی چند موقعیت نصفه ونیمه، در یکی از جدی ترین موقعیت های خود توسط" مجید رضا نسب" در دقیقه ۳۵ به گل نخست خود دست یافتند که این گل باعث شادی بیش از ۵۰۰ هواداری که برای حمایت تیم دماوند به ورزشگاه کارگران شهربابکان آمده بودند، شده بود.

پس از گل برتری تیم میزبان، بازیکنان تیم کاسپین بابل برای جا نماندن از صف مدعیان این گروه، به سمت دروازه تیم دماوند چند موقعیت خطرناک ایجاد کردند که در دقایق پایانی نیمه نخست " علی اکبر زاهدیان" بازی را به تساوی کشاند.

درنیمه دوم این دیدار، تیم دماوند آمل چند موقعیت خطرناک بر روی دروازه تیم کاسپین بابل ایجاد وحتی تا آستانه بازکردن دروازه این تیم پیش روی کرده بود که با بی دقتی بازیکنان تیم میزبان به هدر رفت تا تیم های مدعی صعود ازاین گروه به تک امتیاز هفته دوم بسنده کنند.

در دیگر هفته دوم، تیم دریای بابل در دیداری خانگی با ۴ گل تیم سرخپوشان قم را با شکست بدرقه کرد، شهدای ساری با نتیجه ۲ برصفر برابر تیم غفاری قزوین به پیروزی رسید، تیم شهرداری فریدونکنار برابر تیم پیام سرخه ای سمنان به تساوی یک بر یک دست یافت و تیم های دریای حربده محمودآباد یک بر۲ به تیم مقاومت نوین تهران و شهروند رامسر یک به ۴ برابر تیم فرهنگ البرز تن به شکست دادند.

مازندران در فصل جاری رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور با ۶ تیم " شهرداری فریدونکنار،  کاسپین بابل، دماوند آمل، شهروند رامسر، دریای حربده محمودآباد و دریای بابل برای کسب ۶ سهمیه فصل آینده لیگ دسته دوم با حدود ۶۰ تیمی که در مرحله گروهی مسابقات حضور دارند، رقابت خواهند کرد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.