با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

توقف “پایتخت۶ ” تکذیب شد

پخش اینگونه شایعات می‌تواند باعث تضعیف روحیه مردم و مخاطبین تلویزیون در این شرایط خاص باشد. به همین دلیل پیگیری و پیشگیری از پخش و توزیع این گونه اخبار جزو وظایف رابط عمومی صدا و سیما برای آرام‌بخشی به مخاطبین خود است.

منتشر شده

در

شایعات کرونایی دست‌بردار نیست و این‌بار به سراغ سریال "پایتخت"6 رفته که در شیرگاه مشغول فیلمبرداری‌اند. بنابر اعلام روابط عمومی سریال "پایتخت"، هیچ مشکلی وجود ندارد و 15 قسمت نوروزی این سریال تلویزیونی روی آنتن خواهند رفت.

پیش از این مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفته بود که این سریال تلویزیونی، پخش خودش را از اول فروردین‌ماه آغاز می‌کند؛ چرا که شب عید همزمان با شهادت امام موسی کاظم(ع) است.

تاکنون حدود 70 درصد از  سریال تصویربرداری شده و تدوین نیز به صورت همزمان پیش می‌رود.

 

 

تلویزیون , صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران , شبکه یک , عید نوروز ,

 

به گزارش تسنیم، این خبر در یک کانال تلگرامی به صورت اختصاصی اعلام شد که این سریال به دلیل شیوع کرونا متوقف می‌شود و فیلمبرداری دو قسمت پایانی‌اش به زمان دیگری موکول می‌شود تا در دو روز تعطیلی عید فطر روی آنتن برود؛ اما این شایعه تکذیب شد و "پایتخت" سیروس مقدم بدون هیچ مشکلی، در ایام نوروز روی آنتن خواهند رفت.

پخش اینگونه شایعات می‌تواند باعث تضعیف روحیه مردم و مخاطبین تلویزیون در این شرایط خاص باشد. به همین دلیل پیگیری و پیشگیری از پخش و توزیع این گونه اخبار و بعد از خبری که روز گذشته از معاونت سیما در رسانه‌ها پخش، جزو وظایف روابط عمومی صدا و سیما برای آرامش بخشی به مخاطبین خود است.

 

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.