با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

ثبت 11 میلیون فقره تردد در راه‌های مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از ثبت تردد بیش از ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در سطح استان از ۱۷ تا ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

منتشر شده

در

سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن آن با ۲۲ بهمن ماه از ۱۷ تا ۲۲ بهمن ماه برابر گزارش های رسیده و ثبت دوربین های پایش تصویری بیش از ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تردد در سطح جاده های استان به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به افزایش ۹ درصدی تردد ها طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از ورود بیش از ۵۳۰ هزار دستگاه خودرو طی این مدت به استان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، ادامه داد : بیشترین ورودی خودروها با ۲۴ درصد از محور "رامسر- چابکسر" و پس از آن محورهای "هراز و فیروزکوه" با ۲۰ و ۲۱ درصد و محور " گلوگاه – نوکنده" با ۱۴ درصد در رتبه های بعدی قرار دارد.

سردار میرفیضی، میانگین تردد روزانه خودرو طی این مدت در کل محورهای استان را یک میلیون و ۸۰۰ هزار اعلام و تصریح کرد: سهم استان مازندران از نظر ثبت تردد در کشور ۶ درصد و رتبه سوم را دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز از تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی در راستای تسهیل در عبور و مرور خودرو ها با اجرای طرح های ویژه ترافیکی خبر داد و افزود: پلیس مازندران با تمام توان و بسیج همه امکانات آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز است.

سردار میرفیضی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان وسایل نقلیه ، به همه هموطنان و مسافرانی که استان مازندران را مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، توصیه کرد: با توجه به شرایط ویژه و بعضاً کوهستانی بودن محورهای مواصلاتی استان ضمن توجه به هشدارهای پلیس با رعایت قوانین و مقررات سفری ایمن را برای خود ودیگران رقم بزنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.