با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

جزیره کیش امروز گرمترین و همدان سردترین شهر کشور است

براساس برآوردها و پیش‌بینی‌های انجام شده امروز ۶ آبان ۱۳۹۸ اغلب نقاط کشور به‌جز استان‌های شرقی شاهد آسمانی ابری و بارندگی‌های پراکنده هستند و این شرایط تا فردا نیز ادامه دارد.

منتشر شده

در

با توجه به ورود سامانه‌های جدید بارشی به کشور امروز جنوب غرب، غرب و دامنه‌های البرز در قزوین، البرز، تهران ابرناکی و گاهی رگبار پراکنده و رعد و برق همراه با  وزش باد شدید داریم. این درحالی است که وضعیت هوا در جنوب، مرکز، شرق، شمال شرق و شمال غرب بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

نمودارهای وضعیت جوی کشور نشان می‌دهند با توجه به شرایط موجود رفته رفته آسمان استان‌های شرقی کشور نیز ابری خواهد شد و برای روزهای آینده احتمال بارش‌های پراکنده برای آنها پیش‌بینی شده است.

در همین حال بررسی‌های دقیق نقشه وضعیت جوی امروز کشور نشان می‌دهد بیشترین شدت بارش‌ها در استان‌های قزوین، البرز و همچنین غرب خلیج فارس تجربه خواهد شد و بیشترین درجه حرارت ثبت شده امروز مربوط به جزیره کیش با 31 درجه سانتی‌گراد و کمترین درجه حرارت نیز در همدان با 9 درجه سانتی‌گراد تجربه می‌شود.

جداول آماری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد؛ تهرانی‌ها امروز نیز امروز شاهد آسمانی کمی تا قسمتی ابری همراه با بارش‌های پراکنده در مناطق مرتفع هستند و در گمترین ساعت 17 درجه سانتی‌گراد  و در خنک‌ترین ساعت امروز  13 درجه سانتی‌گراد را تجربه می‌کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.