با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

حریق سکوی سوخت گیری پمپ بنزین آمل مهار شد

 

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل گفت: آتش سوزی در کانال‌های ارتباطی مخزن و پمپ‌های سکوی سوخت گیری پمپ بنزین پهلوانزاده آمل با حضور به موقع آتش‌نشانان به طور کامل مهار شد.

منتشر شده

در

علیرضا اکبری درباره حریق پمپ بنزین پهلوانزاده آمل گفت: ساعت 8 و 34 دقیقه صبح امروز گزارش حریق به سامانه 25 اطلاع داده شد که بلافاصله، سه دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام و در کمتر از 2 دقیقه نخستین خودرو به محل حریق رسید.


وی با اشاره به اینکه آتش نشانان هم‌زمان با اطفای حریق در نخستین اقدام نسبت به قطع برق، گاز و شیر اصلی مخزن بنزین اقدام کردند، افزود: آتش سوزی در کانال‌های ارتباطی مخزن و پمپ‌های سکوی سوخت گیری رخ داد که با استفاده از کف (فوم  سبک و سنگین ) شعله‌های آتش مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.


 مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل اظهار کرد: خوشبختانه به سرنشینان و خودروهای در حال سوخت گیری آسیبی نرسید و با اقدام به موقع کارگران و مسئول جایگاه پمپ بنزین نسبت به تخلیه خودروها از جایگاه اقدام شد.


اکبری با بیان اینکه در این عملیات 5 دستگاه خودروی سبک و سنگین به همراه 14 آتش‌نشان حضور داشتند که با انجام اقدامات احتیاط و ایمنی، 45 دقیقه به طول انجامید، تصریح کرد: هرگونه اظهار نظر درباره علت علت اصلی حریق پمپ بنزین باید پس از بررسی دقیق و کارشناسی انجام شود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.