با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

خانواده‌های شهدای حوزه سلامت تجلیل شدند

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به همت بسیج جامعه پزشکی وسلامت شهرستان آمل از خانواده شهدای حوزه سلامت و تعدادی از پزشکان جهادی و نیروهای داوطلب بسیجی حوزه خدمات درمانی تجلیل شد.

منتشر شده

در

در این مراسم که در سالن همایش‌های سپاه ناحیه آمل برگزار شد، از ۵ تن از خانواده شهید حوزه سلامت، ۳ پزشک فعال حوزه جهادی و ۱۲ نفر از نیروهای جهادی حوزه سلامت که در ۷ ماه از شیوع بیماری کرونا خدمات رایگان به شهروندان آملی ارائه کردند، تجلیل شدند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل بعدازظهر سه شنبه در این مراسم با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی و سلامت شهرستان آمل از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۱۰ مرحله چندین هزاربسته معیشتی به نیازمندان شهرستان توزیع کرده است، گفت: بسیج جامعه پزشکی و سلامت شهرستان آمل طی این مدت بیش از ۲۴ میلیارد ریال در قالب کمک‌های اهدایی خیران ومردم شهرستان آمل به بسیج جامعه پزشکی آمل صرف مقابله با بیماری کرونا ونیز کمک به مدافعان سلامت دراین شهرستان شد.

سرهنگ جابر عسگری افزود: این کمک‌ها به همت خیران و مردم نوع دوست شهرستان آمل در چند مرحله درقالب تهیه بسته‌های معیشتی وخرید تجهیزات بهداشتی برای بیمارستان‌های دولتی و خصوصی شهرستان آمل و شهرهای همجوار ونیز کمک به کادر درمانی ومدافعان سلامت شهرستان تهیه و توزیع شد.

وی، توزیع بیش از ۸ هزار عدد کیت تشخیصی، کپسول‌های اکسیژن ساز، تهیه بیش از ۲ هزار بسته معیشتی، هزار عدد گان، ۵۰۰ عدد شیلد، بیش از ۵ هزار عدد ماسک به همراه توزیع چندین دوره غذای گرم و انواع نوشیدنی برای مدافعان سلامت در سطح بیمارستانها ومراکز درمانی شهرستان را از دیگر خدمات بسیج جامعه پزشکی و سلامت این شهرستان درایام کرونایی بیان کرد.

وی همچنین به فعالیت بیش از ۲ هزار و ۱۷۴ نفر در طرح قرارگاه پدافند زیستی و پشتیبانی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بسیج جامعه پزشکی و سلامت آمل به عنوان پزشک متخصص، پزشک عمومی، پرستار، کمک بهیار، خدماتی درسطح بیمارستانها ومراکز درمانی مشغول فعالیت و خدمات رسانی به بیماران کرونایی هستند.

فرمانده سپاه ناحیه آمل، با بیان اینکه خدمات بسیج جامعه پزشکی شهرستان آمل درطی این مدت علاوه بر شهرستان آمل برحسب ضرورت و شرایط خاص شهرهای اطراف نیز خدمات خود را با اعزام نیرو و تجهیزات مورد نیاز پشتیبانی کرده بود، تاکید کرد: تلاش مجموعه بسیج جامعه پزشکی وسلامت شهرستان آمل در راستای پیشگیری، کنترل و آموزش تا زمان ریشه کنی و از بین رفتن این ویروس ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.