با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

رئیس سازمان میراث فرهنگی از کارگاه فرش کلاردشت بازدید کرد

علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور از کارگاه دست بافته‌های داری و فرش در روستای کلنو کلاردشت بازدید کرد.

منتشر شده

در

سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی مازندران پیش ازظهر امروز در حاشیه بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور از کارگاه دست بافته‌های داری در روستای کلنو کلاردشت در گفتگو با خبرنگار مهر، هدف از این سفر را بازدید و افتتاح برخی پروژه‌های گردشگری اعلام کرد و گفت: بازدید از هنر فرش دستبافت کلاردشت از جمله برنامه‌ها است.

وی افزود: همچنین برگزاری جلسه هم اندیشی در کلاردشت، بازدید از جاده عباس آباد کلاردشت، بازدید از پروژه الماس قو در سلمانشهر از دیگر برنامه‌ها است.

وی عنوان کرد: افتتاح یک واحد پذیرایی در چالوس در زمینی به مساحت هزار و ۶۰۰ متر مربع و ۱۸۰۰ متر بنا با هفت میلیارد تومان سرمایه گذاری، افتتاح هتل سه ستاره در منطقه چلک نوشهر با سرمایه گذرای ۳۵ میلیارد تومان از دیگر برنامه‌ها است.

فرزانه گفت: افتتاح رستوران در قائمشهر با سرمایه گذاری ۱۳ میلیارد تومانی، بازدید از مرکز سرگرمی و تفریحی در ساری در زمینی ۲۷ هزار متر مربع از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه مسجد جامع ساری هویت ملی ما است گفت: در سفر امروز از مسجد جامع ساری بازدید و ماه محرم این پروژه افتتاح می‌شود.

کارگاه بافته‌های داری در روستای کلنو کلاردشت در رشته‌های ساجیم، جاجیم، قالیچه کلاردشت فعالیت دارد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.