با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

سلام «خونه به خونه» به بابل

درحالی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور وارد هفته بیست و سوم شد که اولین بازی خانگی تیم خونه به خونه پس از ۲۸۹ روز انتظار در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار می شود.

منتشر شده

در

مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور درحالی عصرسه شنبه وارد هفته بیست و سوم می شود، که تیم خونه به خونه تنها نماینده مازندران دراین مسابقات بعد از انتظار۲۸۹ روزه و دوری از حمایت پرشور هواداران، عصر سه شنبه در ورزشگاه خانگی به مصاف حریف تبریزی می رود.

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران که فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به لطف تفاضل گل پایین تر نسبت به رقیب سنتی وتیم هم استانی خود نساجی از صعود به لیگ برتر بازمانده بود، با الزام مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال مبنی بربازسازی ورزشگاه هفت تیربابل، این ورزشگاه از پایان مسابقات فصل گذشته تاکنون در دست بازسازی قرار داشت.

به دنبال بازسازی ورزشگاه هفت تیربابل که تنها ورزشگاه تقریبا استاندارد وقابل اتکا ومورد پذیرش سازمان لیگ برای میزبانی تیم خونه به خونه مازندران، در نهایت مسئولان تیم بابلی، ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ را به عنوان ورزشگاه میزبان بازی های خانگی تیمشان اعلام کردند.

فاصله بسیار زیاد شهرستان بابل با شهرستان سیمرغ و نبود شبکه حمل و نقل مناسب در این مسیر سبب شد تا استقبال هواداران از دیدارهای خانگی این تیم برخلاف چند فصل گذشته کمتر باشد که این امر، انتقاد وگلایه مدیران باشگاه را از مسئولان استانی وشهرستانی در تاخیر طولانی مدت در روند ساخت ورزشگاه هفت تیربابل را به همراه داشت.

در نهایت و با جدیتی که از سوی مسئولان استانی وشهرستان بابل برای بازسازی فازنخست ورزشگاه هفت تیربابل انجام شد، درنهایت در بازدید روزجمعه ۱۹ بهمن محمدرضا کشوری، دبیر سازمان لیگ فوتبال ایران و فریبرز محمودزاده، رئیس مسابقات لیگ دسته اول کشور و رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال، مهر تایید و مجوز میزبانی تیم خونه به خونه در بازی های خانگی مقابل حریفان در ورزشگاه هفت تیر بابل اخذ شد.

خبری که موجی از امید را در بین هواداران تیم پرطرفدارخونه به خونه مازندران به دنبال داشت و آنان در شبکه های اجتماعی با انتشار پیام های خوشحالی از سرعت عمل در بازسازی فازنخست ورزشگاه هفت تیر بابل، درعین حال خواستار حضور تمام مسئولان استانی وشهرستان در بازی این هفته خونه به خونه مقابل شهرداری تبریز در ورزشگاه هفت تیر بابل شدند.

سلام بر ورزشگاه هفت تیر، ما اومدیم

هوداران تیم خونه به خونه مازندران با عنوان " سلام بر ورزشگاه هفت تیر، ما اومدیم" ، با تشکر از همه مدیران استانی وشهرستانی که بازسازی فاز نخست ورزشگاه هفت تیر را به انجام رساندند، مشتاقانه خواستار حضور شما در بازی سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه هفت تیر بابل در مقابل با شهرداری تبریز به عنوان هوادار هستیم.

هواداران بابلی دراین درخواست خود نوشتند که همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب در افتتاحیه فاز نخست این ورزشگاه، باعث قوت قلب همه دست اندرکاران بازسازی ورزشگاه و همچنین  دلگرمی بازیکنان، هواداران و مالک باشگاه در ادامه راه سخت تا پایان فصل لیگ یک خواهد بود.

رایگان شدن نخستین بازی خانگی خونه به خونه

درهمین حال و با تصمیم مسئولان شهرستان بابل، باشگاه خونه به خونه مازندران تماشای دیدار روز سه شنبه این تیم مقابل شهرداری تبریز را برای هواداران تیمش رایگان اعلام کرد.

باشگاه خونه به خونه دراین رابطه اعلام کرد که این تصمیم از سوی مالک باشگاه و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و به پاس محبت های هوادارانی که در طول۲۲هفته گذشته چه در دیدارهای خانگی و چه در دیدارهای بیرون از خانه این تیم را در ورزشگاه شهدای سیمرغ و دیگر ورزشگاه های کشور تنها نگذاشتند و مورد حمایت خود قرار دادند، گرفته شد.

مصاف متفاوت خونه به خونه با شهرداری تبریز

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشوراز ساعت ۱۴ عصرسه شنبه میزبان شهرداری تبریز است.

دو تیم در حالی هفته بیست وسوم این مسابقات در بابل به مصاف هم خواهند رفت که تیم خونه به خونه در بازی رفت ۷ مهر در هفته ششم در تبریز با نتیجه یک برصفر مغلوب میزبان خود تیم شهرداری این شهر شده بود.

شهرداری چی های تبریزی با ۲۱ امتیاز  در رده دهم جدول قرار گرفته اند و قصد دارند فاصله ۶ امتیازی خود با قعرنشینان را بیشتر کنند تا حاشیه امنیت خوبی برای خود فراهم سازند.

و اما شرایط جدول لیگ برای خونه به خونه مازندران به گونه ای است که به هیچ عنوان نباید امتیازهای حساس بازی های خانگی را از دست دهد.

شاید این تیم با برد مقابل شهرداری تبریز صعودی را در جدول شاهد نباشد ولی یقیناً از کورس وحشتناکی که با شهرداری ماهشهر و کارون اروند خرمشهر به راه افتاده است جلو خواهد زد.

شاگردان اکبر میثاقیان پس از ۲۸۹ روز انتظار بالاخره در این دیدار مقابل انبوه هواداران خود در ورزشگاه بابل به مصاف حریف تبریزی خود خواهند رفت تا تیم خونه به خونه در طی این فصل برای نخستین بار مزه واقعی میزبانی را بچشد.

یقیناً با توجه به شرایط حساس جدول رده بندی لیگ یک، کسب سه امتیاز این دیدار مقابل نماینده فوتبال تبریز برای شاگردان میثاقیان بسیار حائز اهمیت خواهد بود و اکبرمیثاقیان به همین دلیل حساب ویژه بر روی یار دوازدهم تیمش باز کرده است./ مهر

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.