با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

سیلاب باغ موزه دفاع مقدس مازندران را تخریب کرد

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به خسارت بالای سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان گفت: سیلاب باغ موزه دفاع مقدس مازندران را تخریب کرد.

منتشر شده

در

مهدی رازجویان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با اشاره به اینکه پلیس راه با همکاری نیروی انتظامی در حال کاهش ترافیک در تمامی معابر و محورهای مواصلاتی مازندران است اظهار داشت: در محور کیاسر گل و لای سبب مسدود شدن جاده شده و در حال حاضر نیروهای امدادی در حال پاکسازی محورها بوده تا تردد جریان یابد.

وی افزود: تردد در محورهای مواصلاتی مازندران به ویژه تهران به شمال آزاد است و با بیان اینکه برای راه ریلی مازندران مشکلی گزارش نشده است، افزود: ریزش سنگریزه گزارش شده است که در زمان تردد باید ایمنی کامل لحاظ شود.

رازجویان با اعلام اینکه تردد در محورهای مواصلاتی مازندران به ویژه تهران به شمال آزاد است، گفت: آبگرفتگی باغ موزه دفاع مقدس را داریم اما به طور کامل زیر آب نرفته است.

وی درباره سیلابی شدن مازندران بر اثر شدت بارش و باد از روز گذشته تا امروز 27 اسفند ماه جاری، تصریح کرد: تاکنون خسارت زیادی به ما اعلام نشد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه بالا آمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر شهری و روستایی را در مازندران شاهد هستیم، افزود: به علت شدت آبگرفتگی ترافیک بر روی رودخانه تجن محدود شده است.

رازجویان با بیان اینکه محور نکا در محدوده میاندورود با آبگرفتگی معابر همراه است، تصریح کرد: در حال حاضر ستاد بحران با تمام تجهیزات در شهرهای استان مستقر است و اقدام به رفع آبگرفتگی و بازگشایی معابر می‌کند.

رازجویان با اشاره به اینکه در پل سفید و سوادکوه مسیرهای رانشی وجود داشت که با همکاری فرماندار و اعضای ستاد بحران در حالت مراقبت و رفع مشکل قرار دارد، گفت: با توجه به اینکه هشدارهای لازم از قبل داده شد؛ دستگاه‌های اجرایی در حالت آماده باش کامل قرار دارند، امیدواریم خسارت زیادی را شاهد نباشیم.

وی با اعلام اینکه تاکنون قطع ارتباط راه روستایی به ما گزارش نشده است، افزود: بارش و سیلاب سبب ترافیک خودروها شده است اما قطع ارتباط گزارش نشد.

معاون عمرانی استانداری مازندران با اعلام اینکه آبگرفتگی باغ موره دفاع مقدس را داریم اما به طور کامل زیر آب نرفته است، گفت: شدت بارش تا بعد از ظهر امروز کاهش می‌یابد و امیدواریم شاهد خسارت جانی و مالی مردم و تاسیسات دولتی نباشیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.