با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

سیلاب شرق مازندران سبب مفقودی یک نفر شد

فرماندار میاندورود با اشاره به افزایش وقوع سیلاب در منطقه گفت: سیلاب شرق مازندران سبب مفقودی یک نفر شد.

منتشر شده

در

علی غلامیان  اظهار داشت: متاسفانه میزان بارش  باران در شهرستان موجب مفقودی یک نفر از اهالی روستای پیله کوه در روستای دارابکلا که قصد عبور از مسیر رودخانه را داشت شده است.

وی افزود: ستاد مدیریت بحران با حضور مدیران ادارات تشکیل شد و تیم مدیریت بحران شهرداری، راهداری، نیروی انتطامی و راهور با مدیریت فرمانداری مشغول هدایت آب‌های سطحی هستند.

فرماندار میاندورود گفت: آبگرفتگی معابر بیشترین مشکل در مسیر تردد روستاهای میاندورود، جاده گهرباران، محور ساری به نکا داشته که از رانندگان درخواست داریم با سرعت مطمئنه اقدام به رانندگی کنند.

وی از شوراها و دهیاران روستاها خواست نسبت به اطلاع‌رسانی بکوشند و دامداران نیز  نسبت به خروج دام از حاشیه رودخانه‌ها اقدام کنند.

مسدود شدن بخشی از مسیرهای منطقه هزارجریب نکا

بنابر اعلام بخشدار هزارجریب نکا جاده پوروا و لایی به دلیل ریزش کوه مسدود شد. جاده‌های منطقه زارم رود به دلیل بارش برف مسدود شد. همچنین جاده‌های منتهی به استخرپشت و حسین آباد به دلیل سیل جاده مسدود است.

بخشدار هزارجریب همچنین از گرفتار شدن چند معلم در مسیر جاده روستای شیت خبر داد و گفت: با کمک نیروهای نکا چوب در حال رفتن برای نجات این افراد در مسیر جاده هستیم.

همچنین بخش‌هایی از محور سوادکوه در گدوک به دلیل بارش شدید برف و ریزش کوه در مقاطعی مسدود است. بازار روز نکا هم به زیر آب رفت و خسارات مالی به کسبه بازار وارد کرده است.

سیلاب همچنین سبب زیرآب رفتن برخی مغازه‌های باراز روز نکا و ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر نکا شده است.

پلیس‌راه از مردم خواست از سفرهای غیرضروری در امروز و فردا به مازندران خودداری کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.