با ما همراه باشید

تجارت

شرکت های روسی برای قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی با مازندران تمایل دارند

منتشر شده

در

استاندار مازندران گفت: شرکت های روسی در پی انعقاد قرارداد هزار میلیارد تومانی در حوزه دانش بنیان با مازندران هستند.

سید محمود حسینی پور در نشست همکاری‌های شرکت‌های دانش بنیان ایران و روسیه در راستای افزایش سطح همکاری‌های دوجانبه در چشم انداز دو کشور به میزبانی شهرستان آمل، با اشاره به بازدید شرکت‌های دانش بنیان روسیه از دستاوردهای دانش بنیان استان اظهار داشت: این دستاوردها سبب تحیر آنها شده است.

وی اظهار داشت: شرکت‌های روسی به دنبال انعقاد قرارداد هزار و۵۰۰ میلیارد روبل به ارزش به بیش از هزار همت در استان هستند و این نشان از ظرفیت‌های استان به شمار می‌رود.

وی با بیان این که در حوزه جنگ نرم نیازمند کارهای جهادی از سوی مسئولان هستیم، افزود: ما برای عبور از شرایط بحرانی نیازمند داشتن روحیه دفاع مقدس هستیم.

استاندار مازندران با اشاره به ارسال و صادرات اولین محموله برنج استان امروز به روسیه گفت: برنج استان قابلیت رقابت در بازارهای جهانی دارد و علاوه بر این باید الگوی کشت را در استان اصلاح کنیم.

حسینی پور با تاکید بر این که شیوه و مدل الگوی کشت در استان باید تغییر کند، گفت: همچنین تولید صنعتی مرکبات و محصولات کشاورزی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه ویژه ای کرد.

استاندار مازندران با اشاره به نگاه حل مسائلی آن را جز سیاست‌های قطعی دولت برشمرد و گفت: حل مسئله بدون حضور مردم و تشکل‌های مردمی میسر نیست و باید از این ظرفیت‌ها بهره کافی گرفت.

وی تاکید کرد: در سایه تعامل دولت و بخش خصوصی می‌توان دوره سخت اقتصادی را پشت سر گذاشت و نیازمند بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی برای رسیدن به اهداف توسعه هستیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.