با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

عدم انتخاب شهردار ساری برای دومین بار

با رای گیری اعضای شورای اسلامی شهر ساری، شهردار ساری امروز برای دومین بار انتخاب نشد.

منتشر شده

در

پنجاهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری بعد از ظهر امروز با موضوع انتخاب شهردار ساری مرکز مازندران با حضور 9 عضو شورای اسلامی شهر ساری در صحن شورا برگزار شد.

سید مسعود مدینه، رئیس شورای اسلامی شهر ساری در این نشست با اشاره به اینکه جلسات متعددی برای انتخاب شهردار ساری برگزار شده است، اظهار داشت: شرایط داوطلبان برای شرایط فعلی شهرداری ساری تطبیق داده شده است. ساری مرکز مازندران و موضوعات مرتبط با استان در حوزه‌های مختلف را تاثیرگذار است.

وی افزود: رونق سرمایه‌گذاری، ساماندهی فضای شهری، تحرک و خوداتکایی سازمان‌های وابسته به شهرداری در شان مرکز استان باید ایجاد شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه کیفیت بخشی به انتخاب شهردار و سرعت عمل در فرآیند رسیدگی به عملکرد نامزدهای انتخاب شهردار در شورای شهر تعیین شده است، تصریح کرد: 5 نفر درخواست خود را به همراه رزومه تا 5 مرداد 98 به شورای شهر ساری رسیده بوده است.

مدینه با تقدیر از خدمات فرزانه در سمت سرپرستی شهرداری ساری، افزود: شهردار آینده ساری باید برای پیشرفت و آبادانی مرکز مازندران تلاش مضاعف را داشته باشد.

در پایان جلسه رای گیری برای انتخاب شهردار ساری برگزار شد که در مرحله نخست سید مسعود مدینه، عباس رجبی و سید علی اسد به ترتیب 4 ، 4 و 2 رای کسب کرده و اسد از دور رقابت خارج شد.

در ادامه بین مدینه و رجبی دوباره رای گیری شد و عباس رجبی و سید مسعود مدینه به نتیجه مساوی 4 بر 4 رساندند.جلسه انتخاب شهردار ساری به هفته آینده موکول شد.

اعضای شورای شهر ساری پس از معرفی عبوری به معاونت وزارت راه و شهرسازی به حمید فرزانه رای داده که وی نتوانست کرسی عمارت شهرداری را تصاحب کند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.