با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

علی امیری از مدیرعاملی باشگاه نساجی استعفا کرد

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از شکست این تیم مقابل نفت آبادان از سمت خود استعفا کرد.

منتشر شده

در

بعد از کسب نتایج ضعیف نساجی در هفته‌های اخیر و اعتراض شدید هواداران این تیم به وضعیت نامطلوب باشگاه، علی امیری طی نامه‌ای به رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی از سمت خود استعفا کرد.

در متن نامه امیری به مالک باشگاه نساجی و اعضای هیأت مدیره آمده است:

از زمانی که پا به عرصه مدیریت فوتبال حرفه‌ای در سال ۸۴ گذاشتم، همواره یکی از آرزوهای بنده حضور یک تیم از استان مازندران در لیگ برتر بود که به یاری خدا سه سال پیش این اتفاق در اولین سال مدیریت بنده در باشگاه بزرگ نساجی مازندران محقق شده است.

همواره تلاش خود را برای موفقیت این باشگاه انجام داده‌ام و در این مدت طی همکاری با مالک و اعضای هیأت مدیره همه تلاش خود را کردم، اما اکنون احساس می‌کنم ماندن من نمی‌تواند برای نساجی مؤثر باشد و به قولی گاهی انسان با رفتن خود می‌تواند به یک مجموعه خدمت کند.

به همین دلیل ضمن تشکر از شما و اعضای هیأت مدیره که در این اوضاع بد اقتصادی با وجدان و با شرف خود تلاش و هزینه می‌کنید و همواره هدف‌تان خدمت به استان مازندران بوده است، ضمن عذرخواهی از هواداران فهیم و بزرگ نساجی مازندران به دلیل این که تاکنون نتوانسته‌ایم خواسته‌های به حق آنها را محقق کنیم و موجب ناراحتی آنها شده‌ایم، بدین وسیله از امروز قطع همکاری خود را با باشگاه بزرگ نساجی اعلام می‌کنم و امیدوارم این تیم در ادامه لیگ موفق و سهمیه‌ای که پس از 24 سال با خون دل به دست آمده را حفظ کند.

 تیم فوتبال نساجی مازندران در رده چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.