با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

فتحی: قرارداد با استراماچونی 2 ساله است

مدیرعامل استقلال می گوید که مجیدی اسطوره باشگاه است و برای او در تیم امید آرزوی موفقیت داریم.

منتشر شده

در

امیرحسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و حضورش در تیم ملی امید، گفت: مجیدی سرمایه استقلال است و ما به حضور ایشان علاقه داشتیم. ایشان را با علم به استقلال آوردیم و او برای تیم مفید بود. ما و ایشان به ادامه همکاری علاقه داشتیم اما وقتی که آقای تاج درخواست کردند، بر خلاف میل باطنی و به دلیل اینکه همیشه منافع ملی را ترجیح می دهم در جلسه فنی با حضور آقای تاج و اعضای کمیته فنی فدراسیون قانع شدیم تا آقای مجیدی را در اختیار تیم امید قرار دهیم. آقای مجیدی استقلالی بودند، هستند و با تمام وجود می خواستیم او را داشته باشیم اما منافع تیم ملی ارجح بود و تصمیم گرفتیم از حضور ایشان در فدراسیون فوتبال استفاده شود.
وی درباره حضور دستیاران استراماچونی عنوان کرد: دستیاران ایشان دیشب به تهران امدند و از امکانات بازدید کردند. در حال رایزنی برای برنامه ریزی هستیم. ایشان بعد از امضای قرارداد به تهران می آیند. تمام صحبت ها انجام شده و تنها امضای قرارداد مانده است. قرارداد استقلال با او 2 ساله خواهد بود.

او در ادامه درباره وضعیت شفر عنوان کرد: ما از ایشان تشکر می کنیم و او به باشگاه کمک کرده است. به لحاظ فنی نتوانستیم با او ادامه دهیم و برای او آرزوی موفقیت در زندگی فنی داریم. از طریق فیفا مباحث مالی او را حل می کنیم. ایشان با خاطره خوب تهران را ترک کردند و برای او در تیم جدید آرزوی موفقیت می کنم و عقیده دارم مسائل حاشیه ای کمکی نمی کند. او طرح دعوا کرده و من قول دادم که با کمترین هزینه مشکل حل شود.

آقای مجیدی به ما لیست نداده است و مواردی را به ما گفتند. دستیاران استراماچونی به تهران آمدند و لیست بازیکنان را با آنها در میان می گذاریم. امیدواریم در کوتاه ترین مدت به توافق برسیم. هنوز با کسی قرارداد امضا نکردیم و امیدواریم این اتفاق سریعتر رخ دهد.

وزارت ورزش و جوانان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برابر قانون نمی تواند کمک کند. تا الان نیز کمک نکرده اند و این موضوع شامل دو تیم می شود. مجلس وزارت ورزش را منع کرده است و ما از طریق اسپانسر پول جذب می کنیم. امیدواریم مشکلات سال گذشته تکرار نشود و دوستان به ما قول دادند که این اتفاق رخ دهد. از دکتر جهرمی وزیر محترم ارتباطات تشکر می کنم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.