با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

فراموش کردن شکست با اولسان خیلی سخت است/ مسؤولان مازندران باید مشکلات زمین نساجی را برطرف کنند

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس با اشاره به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: پس از اتفاقی که در لیگ قهرمانان برای ما افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم هنوز حسرت بازی با اولسان را می‌خورم و فراموش کردن آن بازی برای من سخت است.

 

منتشر شده

در

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس، عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ برتر با اشاره به درگذشت صالح شمس طرفدار روشن‌دل تیم نساجی و پرسپولیس اظهار کردمن هم در ابتدا به خانواده هوادار عزیزمان تسلیت می‌گویم که اتفاق بدی برای وی افتاد، همه ما را ناراحت کرد و برای هواداران عزیزمان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

وی در ادامه با اشاره به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا افزود: پس از اتفاقی که در لیگ قهرمانان برای ما افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم هنوز حسرت بازی با اولسان را می‌خورم و فراموش کردن آن بازی برای من سخت است. به هر صورت شرمنده هواداران شدیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: از آن روز سعی کردم با بازیکنان مثبت صحبت کنم تا تمرینات بانشاطی داشته باشیم؛ اما فراموشی فینال لیگ قهرمانان برای همه اعضای تیم سخت است.

گل‌محمدی افزود: فکر می‌کنم می‌توانستیم قهرمان شویم اما متاسفانه اتفاقات زیادی افتاد و تصمیم‌های زیادی علیه ما گرفته شد که نتوانستیم  تمرکز و شادابی را داشته باشیم، در نهایت نتوانستیم این مقام را به دست آوریم و شرمنده هواداران شدیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم تمرینات لازم برای دیدار با نساجی را انجام بدهیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که خیلی خوب لیگ را شروع کرد اما متاسفانه این اواخر نتایج خوبی کسب نکرد.

گل‌محمدی درباره بازی نساجی نیز گفت: هرچند هواداران نساجی در ورزشگاه نیستند اما خوشحالم در جمع مردم خوب قائمشهر هستیم زیرا همیشه اینجا خاطرات خوبی داشتم و نسبت به مردم این شهر حس خوب و محترمانه‌ای دارم.

وی درباره وضعیت زمین بازی تصریح کرد: فکر می‌کنم کیفیت زمین و ورزشگاه به اندازه‌ای نیست که دو تیم بتوانند از لحاظ فنی توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند و مقداری بازی روی اتفاق‌ها می‌رود و سخت می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: انگیزه خوبی برای شروع پرقدرت لیگ و ادامه دادن آن داریم. شروع بدی نداشتیم و امیدوارم فردا با کسب سه امتیاز آن را به خوبی ادامه بدهیم. هر چند می‌دانم دیدار دشواری است و بازیکنانم تحت فشار هستند اما باید آن را مدیریت کرده و لیگ قهرمانان را فراموش کنیم تا استارت خوبی برای لیگ برتر داشته باشیم.

وی درباره اینکه از وضعیت تیم پس از جدایی بشار رسن راضی است یا خیر؟ عنوان کرد: وی یک بازیکن مهم و ارزنده برای تیم ما بود که خیلی راحت از دستش دادیم. هنوز این موضوع برای من غیرقابل هضم است و نمی‌توانم درک کنم چرا بازیکن خوب‌مان را راحت از دست دادیم. می‌توانستیم با مدیریت بهتر تمام نفرات جدا شده را حفظ کنیم اما اتفاق هایی که پس از صعود پرسپولیس به فینال رخ داد عجیب و غریب بود. از همان روزی که پای خود را به تهران گذاشتیم اتفاق‌های بدی رخ داد و هنوز هم ادامه دارد.

سرمربی تیم پرسپولیس اضافه کرد: در هر صورت باید بدون بشار لیگ را شروع کنیم. نفرات جایگزین هم می‌توانند توانایی خود را به اجرا بگذارند و باید سعی کنیم تمرینات بهتر و بیشتری داشته باشیم و تمرکز خود را روی لیگ بگذاریم.

وی ادامه داد: امیدوارم در ادامه اتفاق‌های بدی مانند رفتن بشار برای ما نیفتد. متاسفانه پس از این موضوع اتفاق بدتری رخ داد و آن هم حمایت از جدایی رسن بود. 

گل‌محمدی اضافه کرد: جای تأسف دارد آدم‌های بزرگی که در باشگاه حضور دارند از این موضوع حمایت می‌کنند و این امر برای من جای سوال دارد.

وی درباره حواشی و فشارهای غیرمنصفانه روی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پس از فینال لیگ قهرمانان خاطر نشان کرد: تاثیر این موضوع را در بازی فینال دیدیم. جدایی شجاع و نادری دست ما را در لیگ قهرمانان خالی کرده بود و ۵-۴ نفر بیشتر روی نیمکت نداشتیم. با وجود این شرایطی که برای ما درست کردند در بازی با اولسان شایسته قهرمانی بودیم و باز هم می‌توانستیم حریف را ببریم اما این اتفاق‌های عجیب و غریب در ادامه کار هم برای ما تبعات دارد.

سرمربی تیم پرسپولیس یادآور شد: امیدوارم با صبر، تحمل، تمرین بیشتر، نگاه به آینده و جبران نقاط ضعف خود بتوانیم قوی تر و محکم تر گام برداریم.

گل محمدی درباره دلخوری‌اش از هیأت مدیره به دلیل جدایی بشار عنوان کرد: یک بار درباره این موضوع توضیح دادم و باید اکنون نگاه مان به آینده باشد؛ هواداران انتظار دارند بازی‌های خوبی از تیم ببینند و ما هم تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره اینکه برخی اعتقاد دارند شرایط نساجی در زمان لغو این دیدار بهتر بود، گفت: ما هم دوست داشتیم این بازی در همان تاریخ برگزار شود و اگر مصاحبه حدود یک ماه قبل مرا دیده باشید گفتم می‌توانستیم راحت درخواست کنیم سه هفته قبل از فینال  بازی‌های‌مان لغو شود زیرا تیم های دیگر هم این کار را انجام داده بودند.

سرمربی تیم پرسپولیس اضافه کرد: با توجه به شرایطی که کرونا رقم زده و سخت‌گیری زیاد در کشور قطر اینکه با پرواز به قائمشهر بیاییم با توجه به محدودیت‌های زیادی که در بین بازیکنان داشتیم ریسک بزرگی بود. مشکل بزرگ دیگر کیفیت زمین ورزشگاه وطنی است و نمی‌دانم تا چه زمانی مسؤولان ورزش مازندران می خواهند این مشکلات را برطرف کنند.

گل محمدی افزود: مازندران شهری فوتبال‌خیز است که استعدادهای ناب زیادی دارد اما متاسفانه از کمترین امکانات ورزشی نسبت به استان‌های دیگر برخوردار است. نساجی بهترین تیم استان است اما امکانات فقیرانه‌ای دارد. حتی پیشنهاد دادیم این بازی در تهران برگزار شود و اگر این تیم چنین موضوعی را قبول می کرد به سود هر دو تیم بود اما نمی‌توانم به قبول نکردن این موضوع خرده بگیرم اما نساجی می‌توانست به تهران بیاید. 

وی ادامه داد: در آن وضعیت نساجی هم شرایط بازی را حفظ می کرد. تیم ما هم از نبودن در شرایط مسابقه ضربه خورد و هنوز هم دلیل مشخصی برای لغو دیدارمان با ذوب آهن اعلام نشده است. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت در ادامه لیگ را دارم.

از سری رقابت‌های معوقه هفته پنجم لیگ برتر نساجی مازندران در دیداری خانگی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر جمعه ۵ دی‌ ماه از ساعت ۱۵ به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.