با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

ماجرای عجیب از حواشی بازی اصفهان/ پرسپولیس نمی خواست مقابل ذوب آهن بازی کند

روز گذشته سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر استرس وارد شده از پرتاب نارنجک قصد نداشتند تیم را برای بازی با ذوب آهن وارد زمین کنند.

منتشر شده

در

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

پیش از این مسابقه اتفاق عجیبی در مسیر حرکت اتوبوس‌های پرسپولیس به سمت ورزشگاه فولاد شهر رخ داد و برخی افراد با نارنجک به این اتوبوس‌ها حمله کردند.

این اتفاق شوک‌آور سبب استرس و نگرانی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شده بود و حتی افشین پیروانی و یحیی گل محمدی اعتقاد داشتند بازیکنان این تیم نباید وارد زمین شوند. در نهایت با وساطت منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی، حسین زرگر و تعدادی دیگر از عوامل مسابقه، پیروانی و گل محمدی هم از این تصمیم خود صرف نظر کردند تا سرخپوشان وارد زمین شدند.

مدیر تیم پرسپولیس که به خاطر این حمله ناگهانی دچار شوک عصبی شده بود، دقایقی تحت نظر پزشک این تیم و ایفمارک قرار گرفت و آنها اعتقاد داشتند وی باید به بیمارستان برود که پیروانی چنین موضوعی را نپذیرفت و در نهایت با مصرف دارو روی نیمکت تیم نشست.

پس از بازگشت کاروان پرسپولیس به تهران پیروانی بلافاصله به بیمارستان مراجعه کرده و نوار قلب گرفت. وی عصر امروز هم برای اکو قلب خود راهی بیمارستان خواهد شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.