با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

مازندران میزبان ۸ شهید گمنام و ۲ شهید با هویت می‌شود

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران از از تشییع پیکر هشت شهید گمنام و دو شهید با هویت در ایام وفات حضرت زینب (س) خبر داد.

منتشر شده

در

ه نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ظهر امروز در جلسه استانی تشییع شهدای گمنام از تشییع پیکر هشت شهید گمنام و دو شهید باهویت در ایام وفات حضرت زینب (س) خبر داد.

وی با بیان اینکه هشت شهید گمنام سهمیه امسال استان بود که در دو مرحله پیش‌بینی کردیم که به دلیل وضعیت قرمز کرونایی انجام نشد، گفت: جزئیات مربوط به تشییع پیکر دو شهید با هویت در موعد مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ملکی ادامه داد: پیکر شهدا عصر جمعه هشتم اسفند وارد استان می شود و مراسم استقبال توسط موتورسواران تا مسجد فاطمه الزهرا(س) مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه مراسم وداع با شهدا به صورت تلویزیونی و بدون حضور جمعیت در جوار حرم شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود، گفت: پس از این مراسم پیکر هشت شهید گمنام در اختیار مسوولان چهار شهرستان بهشهر، رامسر، چالوس و آمل قرار می.گیرد.

این مسوول از مراسم تشییع خودرویی پیکر شهدای گمنام ساعت ۹:۳۰ صبح یکشنبه دهم اسفند در چهار شهر آمل، چالوس، رامسر و بهشهر خبر داد و گفت: پیکر دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد بهشهر و دو شهید گمنام نیز در دانشگاه آیت‌الله آملی شهرستان آمل تدفین خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین پیکر دو شهید گمنام در پارک شهرداری روبروی مصلای رامسر و دو شهید گمنام نیز در دانشگاه آزاد واحد چالوس خاکسپاری می‌شوند.

ملکی در ادامه از میزبانی استان مازندران از نهمین کنگره بین‌المللی داستان کوتاه "یوسف" خبر داد و گفت: این مراسم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و جمعیت محدود پنجشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۹ صبح در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه مازندران میزبان میهمانان و برگزیدگان ملی کنگره خواهد بود، ادامه داد: این مراسم به‌صورت زنده از شبکه ملی پخش می‌شود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.