با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

مسافران نوروزی کرونا را به مازندران سوغات نیاورند

استاندار مازندران با بیان اینکه رنگ بندی آبی و زرد به‌معنای بی خطر بودن مازندران نیست، گفت: هم میهنان با پرهیز از سفر، کرونا ویروس را نه سوغات بیاورند و نه سوغات ببرند.

منتشر شده

در

احمد حسین‌زادگان در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه روز‌های پایانی سال ۹۹ و هفته نخست سال جدید، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی مردم و مسافران به شدت کاهش یافته، از مردم خواست در ادامه تعطیلات نوروزی به مازندران سفر نکنند. ‎

وی از هم میهنان خواست در سال جدید کرونا ویروس را نه سوغات بیاورند و نه به سوغات ببرند.

استاندار مازندران با ابراز نگرانی از شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در هفت شهرستان مازندران ادامه سفر‌های نوروزی در هفته دوم سال را تشدید کننده مشکلات هم برای هم استانی‌ها و هم مسافرانی دانست که به مازندران سفر می‌کنند.

این مسوول با تاکید بر اینکه اعلام رنگ‌بندی آبی و زرد کرونایی به معنای بی‌خطر بودن مازندران از کرونا ویروس نیست از هم میهنان خواست در سال جدید کرونا ویروس را نه سوغات بیاورند و نه به سوغات ببرند.

حسین‌زادگان از مصوبه جدید ستاد ملی کرونا خبر داد که به موجب آن از این پس در شهر‌های قرمز و نارنجی کرونایی، به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور، محدودیت تردد‌های شبانه از ساعت ۹ شب به ساعت ۱۰ شب تغییر پیدا کرد.

وی در خصوص تشدید محدودیت‌ها نیز گفت: در هفته دوم نوروز محدودیت‌های سختگیرانه‌تری برای رستوران‌ها اعمال و به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.