با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

معضل زباله آمل در دفتر دادستان مرکز استان پیگیری شد

با عزم جدی هاشمی شهردارآمل، معضل زباله آمل با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، مدیرکل صنایع و معادن، مدیرکل آب منطقه ای ، مدیرکل محیط زیست، مدیرکل منابع طبیعی، مدیرسازمان پسماند مازندران، فرماندارآمل و رئیس شورای اسلامی شهر آمل در دفتر کریمی دادستان مرکز استان ، برگزار شد.

منتشر شده

در

سید حمید هاشمی در این نشست گفت؛ معضل زباله آمل مشکل ملی است و با اعتبارات دولت بایستی برطرف شود.

هاشمی با اشاره به اینکه ظرفیت زمین زباله فعلی آمل تکمیل شد، افزود؛ با توجه به احداث سد هزار و قرار گرفتن مرکز دفن زباله در مخزن سد، مشکلات زیست محیطی مرکز دفن زباله غیرقابل انکار است. از نظر کارشناسی منطقه دفن زباله عمارت شهرستان آمل فراتر از ظرفیت و گنجایش خود زباله جذب کرده و لازم است هر چه سریع‌تر تعطیل و زمین جایگزین آن مشخص شود.

وی ادامه داد؛ بحران زباله آمل و شهرهای مازندران یک بحران ملی است و این استان و شهرستان نباید هزینه زباله کشور را بپردازد، ما میزبان خوبی برای کشور هستیم و زباله آنان را تحمل می‌کنیم، حال عمارت اصلا خوب نیست، امیدواریم با کمک ملی و کمک مدیران استانی لکه‌های زباله استان بویژه در آمل برطرف شود.

در این جلسه کریمی دادستان مرکز استان از مدیران کل مرتبط با تایید زمین جایگزین زباله آمل خواست تا با حضور میدانی و بازدید از مکانهای انتخاب شده در کنمتر از یک هفته یک مکان را برای رفع معضل زباله نهایی کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.