با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

هشدار وقوع سیلاب و ریزش سنگ در مناطق کوهستانی مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با هشدار نسبت به وقوع سیلاب و ریزش سنگ در ارتفاعات و مناطق کوهستانی محورهای مازندران، تصریح کرد: باتوجه به شرایط جوی و همچنین تجربه وقوع سیلاب روز گذشته لازم است رانندگان از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال پرهیز کنند.

منتشر شده

در

هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیکی جاده‌ها روان بوده و ازلحاظ وضعیت جوی شاهد بارش باران و لغزندگی سطح راه‌ها هستیم.

وی گفت: باتوجه به شرایط جوی تاکید پلیس رعایت سرعت مطمئنه و توجه به تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی با حساسیت بیشتر است.

سرپرست پلیس راه مازندران با هشدار نسبت به وقوع سیلاب و ریزش سنگ در ارتفاعات و مناطق کوهستانی محورهای مازندران، تصریح کرد: باتوجه به شرایط جوی و همچنین تجربه وقوع سیلاب روز گذشته لازم است رانندگان از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال پرهیز  کنند.

این مسؤول با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت‌های کرونایی در ورودی‌های شمال، اظهار کرد: باتوجه به پایان هفته‌ و اینکه  حجم تردد لحظه به لحظه بیشتر می‌شود رانندگان باید بدانند ماموران درحال کنترل خودروها هستند.

عبادی ادامه داد: موضوع مهمی که باید مورد توجه مسافرانی که قصد ورود به استان را دارند، قرار گیرد این است مهمانانی که قصد ورود به استان دارند باتوجه به نارنجی بودن وضعیت برخی از شهرهای استان باید بدانند بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همکاران به دقت اجرا می‌شود.

وی در پایان گفت: رانندگان باتوجه به شرایط جوی وضعیت راه‌ها را ازطریق تماس با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۶ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ استعلام کرده و سپس نسبت به تردد اقدام کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.