با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

واکسیناسیون ۶۰ درصد نیروهای خدماتی شهرداری آمل

شهردار آمل؛ از واکسیناسیون ۶۰ درصد نیروهای خدماتی شهرداری آمل خبر داد

منتشر شده

در

سید حمید هاشمی از واکسیناسیون ۶۰ درصد نیروهای خدماتی خبر داد و گفت: در مرحله نخست از تزریق واکسن علیه کرونا تعداد ۵۶نفر از پاکبانان آملی در برابر کرونا واکسینه شدند و امروز(شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰) نیز تعداد ۸۸ نفر از پاکبانان شریف در بیمارستان امام رضا (ع) آمل  واکسن کرونا دریافت کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، سید حمید هاشمی شهردار آمل با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در گروه ها و بخش عمومی جامعه به پاکبانان زحمت کش و آسیب پذیر در برابر این بیماری رسیده است و با مشارکت شبکه بهداشت شهرستان در این مرحله در مجموع  ۱۴۴ پاکبان شهرداری آمل در برابر ویروس کرونا واکسینه می شوند. 

رئیس شبکه بهداشت شهرستان آمل با همراهی شهردارآمل در حاشیه تزریق واکسن کرونا به پاکبانان آملی ضمن تشکر از همراهی و همکاری شهرداری در یک سال گذشته و شرایط سخت کرونایی گفت: ۱۵۰۰ دوز واکسن برای تزریق به بخش عمومی، کادر درمان و بیماران خاص شهرستان آمل اختصاص داده شد که تا کنون یکهزار و ۲۴۰ دوز از آن در دو بیمارستان امام رضا(ع) و بیمارستان امام خمینی (ره) تزریق شد و مابقی نیز طی روزهای آتی انجام می شود. 

رمضانی ادامه داد: متاسفانه با توجه به پیش بینی ها تعداد بیماران کرونایی در شهرستان رو به افزایش است و وضعیت شهرستان از زرد به نارنجی زنگ داده است و تست ۴ نفر از همشهریان آملی به کرونا نوع انگلیسی، مثبت شد. 

وی رعایت پروتکل های بهداشتی را همچنان مهمترین اصل برای مقابله با ویروس کرونا دانست و تا زمان اتمام واکسیناسیون برای تمام گروه ها و افراد جامعه رعایت این اصول اجتناب ناپذیر است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.