با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کشف ۱۲۰ میلیارد ریال دارو و لوازم پزشکی قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۱۲۰ میلیاردی دارو و لوازم پزشکی و دستگیری محتکر و قاچاقچی میلیاردی در شهرستان جویبار خبر داد.

منتشر شده

در

سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان "جویبار" با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر دارو و لوازم پزشکی قاچاق و غیرمجاز شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی، با همکاری نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان جویبار، در بازرسی از محل فعالیت متهم بیش از ۱۰۰ هزار قلم انواع دارو و و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق، کمیاب و فاقد مجوز کشف کردند.

سردار میرفیضی، ارزش مجموع کالاهای قاچاق و همچنین احتکار شده توسط متهم از سوی کارشناسان را بالغ بر۱۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه هدف از احتکار و قاچاق کالا ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی های عمومی است، از مردم خواست که در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.