با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کلاهبردار ۹۰۰ میلیاردی در محمودآباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۹۰۰ میلیارد ریالی در شهرستان محمود آباد خبر داد.

منتشر شده

در

سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به مرجع انتظامی و قضائی شهرستان محمودآباد، مبنی بر کلاهبرداری ۹۰۰ میلیارد ریالی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی، افزود: در تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، مال باخته که برای مدتی طولانی در سفر خارج از کشور بوده برای انجام امور اداری و تجاری، کلیه اموال و دارایی‌های خود را به فردی که راننده و مورد اعتماد وی بوده، واگذار کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: فرد مورد اعتماد شاکی که متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری است با سو استفاده از این اعتماد پس از فروش اموال و دارایی‌های شاکی، اقدام به سرمایه گذاری در امر خرید و فروش بیش از ۳ هراز تن برنج و کسب مال نامشروع می‌کند.

سردار میرزایی افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری را که در ییلاقات یکی از شهرستان‌های همجوار مخفی شده بود، شناسایی کردند.

سردار میرزایی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد و در تحقیقات به عمل آمده به ۹۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده و با قرار قانونی صادره از مرجع قضائی روانه زندان شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.