با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

۶۸ ابتلای جدید به لیست کرونایی در مازندران اضافه شد

طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۶۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲۷۱ نفر رسید.

منتشر شده

در

آخرین روز از دی ماه امسال با ورود مازندران به بیست‌وچهارمین از شیوع ویروس کرونا مقارن شده درحالی‌که نگرانی‌ها کماکان وجود دارد و همچنین پرونده فوتی‌های کرونایی درست است تک رقمی شده ولی بسته نشده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

طی همین مدت تعداد ۴۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

هم اکنون ۲۱۲ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۵۴ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز  در حال حاضر  ۵۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید بستری و ۱۲ بیمار هم  ترخیص شدند.

همچنین ۱۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۶۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲۷۱ نفر رسید.

همچنین یک مازندرانی در شبانه‌روز گذشته براثر کرونا جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.