با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

400 بسته معیشتی نیازمندان ویژه رمضان در آمل توزیع شد

معاونت مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) گفت: همزمان با آغاز ماه رمضان 400 بسته معیشتی برای برخورداری اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه با حفظ کرامت انسانی بین آنها در شهرستان آمل توزیع شد.

منتشر شده

در

آرمان سپهری‌مقدم با بیان اینکه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان بسته‌های معیشتی برای برخورداری اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه با حفظ کرامت انسانی توزیع شد، اظهار کرد: ۴۰۰ بسته معیشتی از سوی مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) و قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بین نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: با همکاری جوانان و نوجوانان پرتلاش شهرستان پس از تهیه مواد غذایی و لوازم مورد نیاز خانوارها حدود چهار روز بسته‌بندی و تهیه سبد زمان برده است.

معاون نیروی انسانی مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) تصریح کرد: ۴۰۰ بسته معیشتی بین جامعه هدف شامل اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار شهرستان آمل شده است همچنین از این بین تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی با همکاری شهرداری آمل به پاکبان‌های کم‌برخوردار هدیه داده شد.

این مسؤول ارزش هر بسته معیشتی را حدود ۵ میلیون ریال دانست و گفت: رمضان ماه مهمانی خداوند است و در این ماه بزرگ اهل بیت، معصومین و پیامبران دست به کمک هم‌نوع می‌زدند، بسیاری از سوی اهل بیت به انفاق و دستگیری محرومان در این ماه سفارش شده و با توجه به قرار داشتن در وضعیت قرمز کرونایی مسؤولیت ما بیشتر از گذشته شده است.

سپهری‌مقدم با اشاره به ورود ویروس کرونا به داخل کشور از سال گذشته تاکنون و گذشت بیش از ۱۴ ماه از شرایط سخت کرونایی برای خانواده‌های نیازمند و آبروخواه که به سختی گذران زندگی دارند و نمی‌توانند نیازهای روزانه خود و خانواده را تأمین کنند، بیان کرد: از ابتدای ورود کرونا به داخل کشور تاکنون بیش از ۱۵ هزار بسته معیشتی با کمک خیران و این مؤسسه بین نیازمندان توزیع شد.

وی گفت: در آینده نیز برنامه‌های فراوان برای تأمین و توزیع بسته‌های معیشتی به همراه برگزاری اردوهای جهادی برای ساخت خانه‌های محروم و سرویس بهداشتی آنها در دستور کار داریم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.