با ما همراه باشید

اجتماعی و انتظامی

آبرسانی 128 روستای مازندران با اعتبار 330 میلیارد تومانی توسط بسیج

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اجرای پروژه آبرسانی روستایی توسط بسیج، اظهار کرد: در این پروژه 128 روستا با اعتبار 330 میلیارد تومان از نعمت آب شرب برخوردار خواهند شد و حدود ۶۰ مخزن آب متوسط و بزرگ به نتیجه می‌رسد.

سیاوش مسلمی در حاشیه افتتاح پروژه‌های هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج استان مازندران پروژه‌های زیادی در راستای محرومیت زدایی همانند ساخت پل روستایی، راه روستایی، آبرسانی، لایروبی رودخانه‌ها و آب‌بندان‎ها را در برنامه دارد که در طول سال به اجرا در می‌آید.

وی افزود: در روزهای هفته گرامیداشت بسیج به منظور امیدآفرینی پروژه‌های بزرگ در حال بهره‌برداری است تا برای استفاده عمومی در اختیار مردم قرار گیرد همچنین یکی از پروژه‌های بزرگ و تأثیرگذار برای امیدآفرینی عملیات آبرسانی که از سوی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان مازندران اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: در این پروژه 128 روستا با اختصاص اعتبار 330 میلیارد تومان از نعمت آب شرب برخوردار خواهند شد و حدود ۶۰ مخزن آب متوسط و بزرگ به نتیجه می‌رسد.

مسلمی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی گروه‌های جهادی و مهندسان نخبه بسیج در عملیات آبرسانی، بیان کرد: این اقدام بسیار قابل توجه است البته با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در راستای محرومیت‌زدایی ساخت خانه محروم از دیگر اقدامات بسیج سازندگی است تا در اختیار نیازمندان، معلولان و جامعه هدف قرار گیرد.

وی یادآور شد: براساس تفاهم‌نامه با کمیته امداد امام خمینی(ره) تعداد یک هزار و 100 واحد مسکن محرومان امسال در مازندران به نیازمندان اختصاص می‎یابد و 40 واحد آن در شهرستان آمل ساخته می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به بهره‌برداری از 14 واحد خانه محروم با هدف بهره‌برداری دو واحد در هر روز هفته بسیج در شهرستان آمل، گفت: آئین افتتاح ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی همانند ساماندهی گلزار شهدا، ساخت مسکن مددجویی، 10 کارگاه استغالزایی و عملیات عمرانی در این شهرستان با اعتبار 110 میلیارد ریال برگزار شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.