با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

آخرین اخبار از «پایتخت 6»| «بهتاش» دروازه‌بان می‌شود/ بازگشت «بهبود» از شاخ آفریقا

کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت» گفت: ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد.

منتشر شده

در

سیروس مقدم در گفت‌وگو با آرش ظلی‌پور مجری برنامه رادیویی «صحنه» درباره سریال «خواب زده» گفت: این سریال به ژانر وحشت ارتباطی ندارد و بیشتر به رابطه انسان، خدا و شیطان می‌پردازد و در مقایسه با باقی کارهایم در فضایی نزدیک به سریال «اغماء» است. 

وی ادامه داد: ما در این سریال سعی کردیم بازیگرانی را انتخاب کنیم که با نقش همخوانی داشته و مناسب آن کاراکتر باشند و صرفا به ویترین و فروش نگاه نکردیم و این برای من مهم‌تر بود، ضمن اینکه دلم می‌خواست هیچ پیش داوری برای شخصیت‌ها وجود نداشته باشد و مخاطب با قصه آدم‌ها را بشناسد.

وی درباره اینکه چرا در این سریال مجدد با محسن تنابنده کار نکرده است توضیح داد: محسن تنابنده درگیر چند تا کار بود از طرفی قرارداد دو تا کار سینمایی هم داشت و از طرف دیگر مسئولیت پایتخت هم روی دوشش بود و به شدت مشغول بود اما از همفکری او استفاده کردیم.

همان طور که پیش از این اعلام شده بود در فصل جدید پایتخت کاراکتر «بابا پنجعلی» حذف میشود و مقدم درباره این حذف شخصیت گفت: پنجعلی تمام خصوصیات و ویژگی‌هایی که داشت را در پنج فصل استفاده کردیم و چون آلزایمر داشت و تحلیل رفته بود دیگر کاری برای شخصیت نمی‌شد کرد اما ما کماکان در فصل 6 هم برای او قصه پردازی را داریم.

این کارگردان درباره ویژگی فصل جدید و بازگشت مهران احمدی گفت: اگر درباره شگفتی جدید بخواهم بگویم همان چیزی است که خبری شده ؛ یعنی بازگشت بهبود به قصه ! ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد.

سیروس مقدم در گفتگو با برنامه «صحنه» برای اولین بار تلویحا اشاره داشت که بهرام افشاری در فصل جدید دروازه بانی را با شخصیتی که عهده دار آن است تجربه میکند و اضافه کرد: بهرام افشاری (بهتاش) در فصل جدید پررنگ‌تر می‌شود و در واقع یکی از نقش‌های کلیدی سریال را برعهده دارد و به خاطر فیزیک و قد و قامتش، محسن تنابنده یک کار جدیدی برای او خلق کرده که با کلاه پیترچکی در تست گریم دیدید و به بهانه این موقعیت، مخاطب وارد فضاهای جدیدی در قصه و روایت می‌شود که کار را بسیار دیدنی می‌کند.

برنامه صحنه به تهیه‌کنندگی محمد بخشایش، اجرای آرش ظلی‌پور و سردبیری دنیا خمامی یک هفته در میان ساعت 21 از رادیو تهران به صورت زنده پخش می‌شود و امشب میزبان سالار عقیلی و افشین هاشمی است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.