با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

امنیت سرمایه گذاری و ارتقا امنیت اداری در کشور مورد توجه است

وزیر اطلاعات با اشاره به مواردی از همکاری بخش خصوصی با دستگاههای اجرائی و وزارت اطلاعات در پیگیری معضلات ، گفت : امنیت سرمایه گذاری و ارتقا امنیت اداری در کشور مورد توجه است.

منتشر شده

در

حجت اسلام والمسلمین سید محمود علوی روز شنبه در آئین معارفه مدیرکل جدید اطلاعات مازندران در جلسه شورای اداری استان در ساری افزود : باید با راهکارهای پیشگیرانه ، از بروز تخلفات جلوگیری کرد.
وی امنیت موجود در کشور را مرهون تلاش و همدلی یکایک مسئولان بویژه شورای تامین دانست و اظهار داشت : همه مسئولان به صورت همسو برای ارتقا استان و رضایت مردم و رهبر در تلاشند و امیدواریم خداوند در این مسیر ما را یاری کند.
وزیر اطلاعات افزود : از جامعه ای که دچار ناامنی و اختلالات اقتصادی باشد ، انتظار فرهنگ عبودیت نمی توان داشت و در آن ایمان و دین گریزی شکل می گیرد و اگر بخواهیم فرهنگ عبودیت ارتقا یابد باید آرامش در جنبه های مختلف ارتقا یابد.
علوی گفت : شکوفایی اقتصادی نیز در گرو امنیت پایدار است و اگر امنیت و سلامت درجامعه وجود داشته باشد ،شاهد ارتقا رشد اقتصادی خواهیم بود.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه نباید برای امنیت اقتصادی بر فساد اقتصادی چشم پوشاند ، افزود : جامعه باید از امنیت اقتصادی برای سرمایه گذاری برخوردار باشد.
علوی با تاکید بر این نکته که حمایت از سرمایه گذاری به معنای حمایت از سرمایه داران نیست ، گفت : اسلام با داشتن سرمایه از طریق حلال مخالفتی ندارد و حمایت از سرمایه گذار و رفع موانع از پیش پای سرمایه گذاران و به وجود آوردن سلامت در دستور کار قرار دارد.
ویز اطلاعات افزود : از وظایف اصلی وزارت اطلاعات ایجاد امنیت سرمایه گذاری و در کنار آن ارتقا امنیت اداری است.
وی همچنین به ارتقا امنیت در بخش های علمی ، حوزوی ، صنعتی و قومی اشاره کرد و گفت : وظیفه حکومت تامین امنیت برای آحاد جامعه است.
وزیر اطلاعات افزود : ما موظف به تامین امنیت هستیم و اگر افرادی دست به اسلحه شوند با آنان برخورد قاطع می کنیم.
علوی گفت : امنیت موجود در جامعه نعمتی است که باید شکر گذار آن باشیم و از نیروهایی که پدید آورنده این امنیت هستند قدر دانی می کنیم.
وزیر اطلاعات همچنین در پایان این جلسه با قدر دانی از تلاش های ' سبحانی ' مدیر کل سابق اطلاعات مازندران ، ' امیری ' را به عنوان مدیرکل جدید استان معرفی کرد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.