با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

اهدای 14هزار تبلت به دانش‌آموزان مازندرانی

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: باتوجه به تامین نیازمندی‌ آموزشی در راستای تامین گوشی برای دانش‌آموزان نیازمند، تاکنون 14‌ هزار تبلت در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

منتشر شده

در

با توجه به به شیوع ویروس کرونا و آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین تداوم آموزش مجازی برای دانش‌آموزان و دانشجویان تب خرید تبلت و گوشی همراه دردسر جدیدی برای خانواده‌های نیازمند بود، به‌ویژه خانواده‌هایی که با شیوع بحث کرونا حتی در تامین معاش خود درمانده بودند چه برسد خرید تبلت یا گوشی …

باز هم پای مهربانی به میان آمد و مهربانی و همدلی توانست به این نیاز دانش‌آموزان جامع عمل بپوشاند، باتوجه به اینکه نمی‌توان فرآیند آموزش را تعطیل کرد به همین دلیل پای مهربانی‌ها به تحصیل دانش‌آموزان هم باز شد و مسؤولان آموزش و پرورش در کنار خیران برای تهیه تجهیزات هوشمند دانش‌آموزان سهیم شدند تا مهر تحصیلی را با مهربانی توامان کنند و خانواده‌ها هم بیش از این شرمنده فرزندان‌شان نباشند.

علیرضا سعدی‌پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران درباره آخرین وضعیت تامین گوشی دانش‌آموزان نیازمند در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در راستای تامین گوشی برای دانش‌آموزان نیازمند ۱۴‌هزار تبلت در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

وی افزود: موضوع دیگر تامین گوشی از طریق تسهیلات بوده که در این زمینه ۵ هزار و ۶۰۰  فقره تسهیلات بانکی به‌صورت قرض‌الحسنه از طریق شهرستان‌ها و مناطق ابلاغ شد، که از این میزان ۳هزار و ۷۰۰ فقره وام توسط بانک ملی، یک‌هزار و ۲۰۰ فقره توسط بانک تجارت، ۵۰۰ فقره بانک سپره و ۲۰۰ فقره توسط بانک توسعه تعاون در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به استفاده از ظرفیت خیران در این زمینه، اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی مازندران نیز در این زمینه ورود پیدا کرده و اقدامات خوبی داشته است.

این مسؤول یادآور شد: هر روز هم به تدریج گوشی و تبلت برای دانش‌آموزان خریداری و به آنان تحویل می شود.

سعدی‌پور در پایان گفت: بیشتر دانش‌آموزان در مناطق محروم تبلت خود را تحویل گرفتند و برای تامین نیازمندی‌های سایر دانش‌آموزان نیز در حال رایزنی هستیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.