با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

باند قاچاق مواد مخدر در مازندران منهدم شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف ۲۲ کیلوگرم تریاک دستگیری دو عامل افیونی و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان خبر داد.

منتشر شده

در

سرهنگ پاسدار علیرضا ثقفی اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان با خبر شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های نوشهر و فریدونکنار در یک عملیات غافلگیرانه خودروی متهمان را در حین انتقال مواد مخدر در محور مواصلاتی غرب استان متوقف کردند.

ثقفی گفت: در عملیاتی ضربتی متهمان که در قالب یک باند سه نفره فعالیت می‌کردند دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان 11 کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان سوادکوه، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، تصریح کرد: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از شناسایی متهم، با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه متهمان را در حین حمل مواد مخدر در محور سوادکوه دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این دو عامل افیونی نیز در مجموع 11 کیلوگرم تریاک کشف شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

ثقفی گفت: مواد مخدر یک عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشری بوده و ره آورد آن تزلزل خانواده‌ها، نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌شود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.